SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] sztanga w zęby, fitness twarzy, każda Lejdi gna po plaży :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128239

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
nightingal
carrramba
Nightingal to, że mężczyzna rozwiesi raz na jakiś czas pranie, nie oznacza, że dał się zdominować. To znaczy, ze jest kochanym mężem


Ale kobiety lubią rządzić. I jak się temu poddasz zupelnie - to przechlapane. Będą chciały więcej i więcej.

A jeśli idzie o mnie to lubię pomagać, częściej gotuję obiady niż moja żona, mam swoją część mieszkania do ogarnięcia i prace, które wykonuję tylko ja. Zakupy spożywcze też robię ja itp. itd. ale rozkazów - nie cierpię!!!! mam awersję do dowódców.


To bys sie z moim dogadal (nie tylko w kwestiach muzycznych)

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
carrramba
Nightingal to, że mężczyzna rozwiesi raz na jakiś czas pranie, nie oznacza, że dał się zdominować. To znaczy, ze jest kochanym mężem


Ale kobiety lubią rządzić. I jak się temu poddasz zupelnie - to przechlapane. Będą chciały więcej i więcej.

A jeśli idzie o mnie to lubię pomagać, częściej gotuję obiady niż moja żona, mam swoją część mieszkania do ogarnięcia i prace, które wykonuję tylko ja. Zakupy spożywcze też robię ja itp. itd. ale rozkazów - nie cierpię!!!! mam awersję do dowódców.



ale jak to? mowiles ze mnie lubasz:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Preria , ale tak forumowo, platonicznie

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
ok, idiem do lozia, bom obiecala ze wczesniej bede

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
ale ja Was wszystkie lubię. Nawet jak bym nie chciał - to muszę

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
noo,ale ja tu dowodca spamu jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
nightingal
ale ja Was wszystkie lubię. Nawet jak bym nie chciał - to muszę


my Cie tyz

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
ale ja Was wszystkie lubię. Nawet jak bym nie chciał - to muszę


noo bo juz sie balam ze w ostatecznosci bede musiala zbanowac Cie w spamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
A mnie mąż wywalił z kompa
Ale za to kolację zrobił to mu wybaczam
To lecę
Branoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karambol- niezle masz lapki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Z "uwolnić orkę" w aniołka victoria's secret

Następny temat

problem z udami

WHEY premium