SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] sztanga w zęby, fitness twarzy, każda Lejdi gna po plaży :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Heloł.

Ja się z kilkoma osobami pokłóciłam własnie przez wmuszanie np. alkoholu. Głupie gnojki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Też mi się zdarzały różne "tarcia" przy stole albo inne niezręczne sytuacja. Teraz już większość bliskich znajomych i rodziny jest oswojona, że słodyczy nie jem i alkoholu nie piję i jest ok. Czasem w nowym towarzystwie (na ogół młodych ludzi) zdarzy się ktoś, kto jakby za punkt honoru obiera sobie namówienie mnie do "bani". Dziecinada. Nie wdaję się w dyskusje w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Mnie wkurza, że ludzie z którymi chodzę na lunch uważają mnie niby za wybredną, bo nie chce jeść tego co jest na stołówce. Taki kaprys, że nie chcę jeść czegoś co powoduje, że mnie brzuch boli i mam z tego same nieprzyjemności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Najlepszy sposob, wmawiac im ze sie ma ograniczenia zywieniowe ze wzgledu na zdrowie. To dziala szybciej

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Nooo. Tak jak szefowa, która wciska słodkie, bo "nie mam się z czego odchudzać". To jej ostatnio powiedziałam, że muszę kontrolowac cukier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Też się swego czasu zasłaniałam "powodami zdrowotnymi", wtedy nikt nie dyskutuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
u mnie dziś też ciasto imieninowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ale wiecie jeśli idzie o odmawianie to jak jestem u rodziny na objedzie proszonym to się nie wygłupiam bo wiem że ktoś poświęcił sporo czasu, energii i zdrowia (jeśli o rodziców idzie) by to przygotować więc nawet ciasta mały kawałek zjem przeca zaraz duupa mi nie urośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
u mnie niestety gluten i laktoza są wielce niewskazane, więc niestety - mimo szacunku do pracy i zaangażowania gospodarzy nie podejmuję wyzwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie juz przywykli do mych dziwact
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Z "uwolnić orkę" w aniołka victoria's secret

Następny temat

problem z udami

WHEY premium