SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdyby kózka metke brała to by impotencje miała

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
mówi: "jak pacjenta boli bark, to przyczyna wcale nie musi leżeć w tym miejscu, przyczyna może być np. w biodrze czy w kolanie, więc jak zajmujecie się takim pacjentem, to nie interesujcie się wyłącznie barkiem, rozumiecie? patrzcie, jak idziecie na randkę, to nie myjecie tylko zębów, nie? <chwila niezręcznej ciszy i śmiech studentów> a dobra, idźcie już do domu, na dziś koniec seminarium! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Hahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Kurde ja się zastanawiam czy nie iść na medycynę i juz się zacząć przykładać bardziej do Biol i chem :/ niby mam trochę mózg matematyczny bardziej, ale cała rodzina mi mówi żebym szedł na medycynę, bo lekarze w rodzinie to sami bogacze :D wujek gastrolog w jedną sobotę potrafi zarobić 3 000 zł :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
A w piątek?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
jak cię ciągnie do medycyny to idź, ale jak masz tam być tylko dla kasy, to możesz się w zawodzie prędzej wypalić niż zarobić i mieć dosyć tej roboty

jest sporo innych zawodów, gdzie można sobie dobrze zarobić, a i tak duże znaczenie w zdobywaniu dobrze płatnej pracy grają znajomości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Ja lubię medycynę całą, ale długo to trwa strasznie i bardzo trudno się dostać na nią :/

Ozzy w piątek to on imprezuje heheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
6 lat studiów + 4-5 lat specjalizacji, dlatego trzeba czuć ze to jest na pewno to co chcesz robic, bo wymaga dużo poświęcen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to co iness mówi. Ja poczułem zew późnawo, ale uwierz mi, że w rok możesz się przygotować tak by napisać maturę znośnie. Zacznij najlepiej od 1 liceum chodzić na dodatkową bio i chemię i to oragniesz wszystko do matury perfecto. A jak cię do maty ciągnie to rób coś matematycznego, proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Obejrzałem wszystkie sezony dr House więc i tak nie muszę się uczyć hehehehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć odchudzanie?

Następny temat

Problem z ułożeniem diety.

WHEY premium