SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdyby kózka metke brała to by impotencje miała

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105179

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Wiesz, fajnie ze rosną na takim ciężarze, bo nie muszę dokupować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Mimo nabrania juz 9 kg nie odczuwam zmniejszenia szybkości, wręcz przeciwnie, lepiej mi się we wszystko gra, jestem bardziej sprawny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a mnie moja waga łazienkowa pokazała, że w ciuchach waże mniej niż bez, wtf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Może byłaś w ciuchach na wydechu a bez na wdechu hahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie mam aż takiej pojemności płuc raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Przecież jaja sobie robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
zauważyłam, serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
kurdee, dzisiaj straciłam dobrą opinie o jednej takiej koleżance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
A co robiła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
mówiła kiedyś, że chciałaby mieć te mięśnie, w domu ma nawet siłownie, co jej brat kiedyś ćwiczył, teraz na studiach w wawie to nie trenuje, bo nie ma gdzie i na czym , ale widze też że stara się zdrowo jeść, owsiane, jaja, mięcho, warzywa itepe, itede
ogólnie szczupła dziewczyna, czasem też biega, generalnie zdawało się, że w głowie ma dobrze poukładane
dzisiaj gada z innymi dziewczynami z mojej grupy na temat jakichś zajęć z fitnessu co w ramach AZSu są na mojej uczelni i można za darmo chodzić, umawiają się, że nie chcą iść na jakiś Power Bar (taki fitness ze sztangami, ale cardio, nie siłowe), bo nie chcą zrobić masy, ja jej mówię, że na takim czymś nie zrobisz masy, a ona pokazuje na głowę przyśrodkową czworogłowego i pyta: tak? w takim razie jak ja mam to zlikwidować?
...
ja na jej nodze żadnego widocznego mięśnia nie zobaczyłam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć odchudzanie?

Następny temat

Problem z ułożeniem diety.

WHEY premium