SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdyby kózka metke brała to by impotencje miała

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
bcaa czyni cuda = regeneracja?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dokładnie
styrałem wczoraj plecy jak nigdy, do tego weszło ponadprogramowe 10,6km szybkim tempem, dzisiaj rano wstaję i jestem świeży. To mój 2 dzień zazywania bcaa (brałem wcześniej, ale wyrobilem może z 8 porcji i zatraciłem się w cheat dayach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
ja wlasnie tez tydzien pobralem bcaa i wszedlem na czity, od dzis już clean jedzonko(przynajmniej planowo)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja dziś 20 dzień clean michy. Jutro mam pogrzeb w rodzinie od 14 mnie nie ma w domu i muszę sobie nagotować żarcia na cały dzień i będę po kątach jak nikt nie bedzie patrzył na stypie wpyerdalał omlety i schaby z makaronem w wyliczonych porcjach - może i nie wypada, ale nie chcę sp******ić efektów ostatnich tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
zebys Ty wiedzial ile ja sie nawalczylem z babcia dziewoi, jak chciala mi dac pierogi
w sumie dziewczyna tez sie nawalczyla

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
w czwartek w lidlu dobry sprzęt sportowy
pójdę i kupię sobie bluzę do biegania, termo i wkładki do butów

moja dziewoja cały czas niestety chce mnie karmić różnymi rzeczami ale jestem twardy i odmawiam niestety jej mamie nie potrafię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
moja je czyściej ode mnie
i tyra prawie takie same ciężary XD
od poniedzialku fajne obciślaki (dół i góra)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
fajne co?

moja niestety totalnie asportowa, chciałem ją wyciągnąć na 1 trening żeby chociaż spróbowała jak to jest to nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
ja powiem szczerze sobie nie wyobrazam na ten moment, zeby moja nie trenowala

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja bym bardzo chciał żeby moja trenowała. Nie to, że coś jest z nią nie tak, bo wygląda lepiej niż 99% panien które znam i których nie znam z resztą też ale chodzi o to, że zawsze przyjemniej mieć tę samą pasję i sobie razem cwiczyć czy cuś
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć odchudzanie?

Następny temat

Problem z ułożeniem diety.

WHEY premium