SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdyby kózka metke brała to by impotencje miała

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
np. reanimacja zarzyganego żula/narkomana
nie pamietam teraz dokładnie wszyskich sytuacji, ale jesli juz przy pedałach jestesmy, to raz trafil do nich facet z wbitym pedałem rowerowym w podudzie i go tak karetką do szpitala wiezli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
ja tam ich toleruję póki nie okazują sobie miłości publicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Iness
np. reanimacja zarzyganego żula/narkomana
nie pamietam teraz dokładnie wszyskich sytuacji, ale jesli juz przy pedałach jestesmy, to raz trafil do nich facet z wbitym pedałem rowerowym w podudzie i go tak karetką do szpitala wiezli

matka koleżanki sobie w tyłek wbiła łyżwę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
albo raz opowiadamy sobie z tym ratownikiem jak było na juwenaliach, gdzie sie bawilismy, na czyje koncerty poszlismy i on tak mówi, że tutaj był, tam był, tu był, normalnie wszędzie był, na kazdej imprezie i potem sie pytamy jak mu sie podobało, a on mówi "no srednio, bo ja przy karetce stałem.."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
ja jak obstawiałam zawody na awf to fajny Pan ratownik mnie wziął do karetki tylko dlatego, że się przeciełam i poprosiłam go o plasterek bo mi krew leciała a musiałam wracać do protokołów. To wziął mnie do środka.. zdezynfekował, zalepił... pełna profeska dla jednego przeciącia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
i nikt nie wie co sie tam dokladnie w karetce wydarzyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
verrrrryyy funnny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
kurde musze buty kupic nowe :/ nie cierpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gorzej gdybys cierpiala
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć odchudzanie?

Następny temat

Problem z ułożeniem diety.

WHEY premium