SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdyby kózka metke brała to by impotencje miała

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Iness, trening prostowników grzbietu świeżo po kontuzji może pomóc, czy zaszkodzić?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
seminarium z kinezyterapii o więzadle krzyżowym przednim kolana
Prowadzący: ale nie jedzcie mi podczas zajęć!
Studenci: ale my nie mamy przerwy w planie i inny prowadzący nam pozwalają zjeść na seminarium!
Prowadzący: Ch uj mnie to obchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
dideeek, a skąd ja mam wiedzieć co się tobie stało i co to jest trening prostowników?
ludzie po artroskopii kolana trenują zginanie i prostowanie kolana, ale przysiadów czy roweru nie mogą trenować - no to trening im pomaga czy szkodzi po kontuzji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
pisałem Ci - zwyczajne przeciążenie, kręgosłup zdrowy
trening prostowników = na modlitewniku

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
oprocz tego sciaganie naprężonych gum za kark leżąc i unoszenie nóg leżąc na brzuchu na podwyższeniu (skrzynie w moim przypadku)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie chcę mi się już powtarzać po raz enty jak zdarta płyta, naprawdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
żeby pacjentowi można było coś pozwolic/zakazać to trzeba go znać, zbadać, przeprowadzić wywiad, testy i tego NIKT ZDROWY NA GŁOWĘ ci przez internet nie zrobi, bo to totalna głupota leczyć kogoś przez neta w ten sposób

przecież ja cię kompletnie nie znam pod względem tego urazu, nie mam pojęcia co to za przeciążenie, gdzie dokładnie, ja się nie podejmuje takich rzeczy i żaden licencjat, magister ani nawet doktor ci nic a nic nie powie w ten sposób, chyba ze głupi szaleniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
można sie na milion sposobów przeciążyć?
o więcej nie pytam

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
można na wiele sposobów
kregosłup ma 34 kręgi
nie wiem gdzie to przeciążenie jest ulokowane i co ucierpiało najbardziej: wiezadła, mięsnie, krążek międzykręgowy, ścięgna, torebka stawowa - nie znam przypadku, nie wypowiadam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
nie sądziłem, że to takie skomplikowane, wybacz

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć odchudzanie?

Następny temat

Problem z ułożeniem diety.

WHEY premium