SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]mjudu/Droga do sylwetki atletycznej

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47675

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Eh dzisiaj dzień spaprany jeżeli chodzi o dietę, czynniki niezależne ode mnie. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to taki jak wcześniej kompleks metaboliczny z tym, że trochę na większych obrotach, całość w 17min 4 serie, pomiędzy seriami 1 min przerwy. Myślę, że dzisiejszy dzień się nie będzie powtarzał zbyt często jeżeli chodzi o miskę

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Dzisiaj miska utrzymana tak jak ma być (przynajmniej biorąc pod uwagę BTW). Trening biegowy zaliczony 6km w wolnym tempie 6:50min/km ze średnim tętnem 160.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Cukier wywal z diety.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 1 regulaminu
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
hmmm cukru nie używam wcale. Wpisuję go w menu z uwagi na dodawanie do zmiksowanego twarogu i kefiru soku malinowego domowej roboty, który jak był robiony dodawany był do niego cukier, więc jakość chcę to ująć w diecie. Kawa czy herbata pita jest bez słodzenia jakiegokolwiek. No i w budyniu który jem (od czasu do czasu) również jest go trochę, ale to mogę zamienić na bez cukrowy.

Jak już jesteśmy przy cukrze, to czy można w niewielkich ilościach używać miodu pszczelego, np. jedna łyżka stołowa, czy raczej dużo od cukru się to różnić nie będzie?

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-02-20 17:54:02

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Jakościowo na pewno sporo lepszy niż czysta sacharoza pozbawiona jakichkolwiek innych składników.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Pomalutku mija pierwszy tydzień na bilansie ujemnym, dzisiejszy dzień już po bieganiu 5km w 30 min. Miska utrzymywana w odpowiednich założeniach BTW, aczkolwiek jakoś częściej odczuwam ssanie i coś w rodzaju mdłości, delikatnych ale jednak. Nie jest to jakieś uciążliwe i nie wpływa na funkcjonowanie.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Dzisiaj zaliczony kompleks metaboliczny. Miska trzymana według założeń. Ogólnie wyczuwalna poprawa w bieganiu (kondycji) jak i wykonywanym kompleksie. Od przyszłego tygodnia dołożę chyba po pięć powtórzeń do każdego ćwiczenia tak, żeby było ich po 25 powtórzeń i 20 brupees na koniec każdego kompleksu. Chcę aby jedna seria ćwiczeń trwała około 4 min i była 1 min przerwy. Dzisiaj jedną serie ćwiczeń wykonałem w 3:20 i kolejne trzy również w 3:20. Myślę, że dam rady, no i ogólnie chodzi o to aby co jakiś czas zwiększać wysiłek. Nie wykluczam w późniejszym terminie odwiedzać siłowni. Jeżeli ten kompleks nie będzie mi już dawał wycisku tak jak na początku to trzeba będzie pomyśleć nad jakimś innym z udziałem obciążenia

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Powoli acz sukcesywnie idzie do przodu, miska w miarę utrzymywana bez większych zawirowań, nie licząc tych w niedzielę. Trening, bez zmian, tyle, że w zeszłym tygodniu tylko biegałem bez zamiany na basen, kompleksy wykonywałem wedle założeń. Dzisiaj bieg 8,5km w tempie 6:15min/km ( z tym, że dzisiejsza trasa to 1,5km pod dość konkretną górkę tak, że na górze prawie wykorkowałem, a oczy miałem chyba takie
Dzisiaj miska trochę uboższa ale niestety nie dałem rady więcej wcisnąć a objadać na siłę się nie chce, tym bardziej przed samym spaniem. Okno żywieniowe 7h od 14:00-21:00

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Może przesuń sobie okno tak, żeby je kończyć wcześniej?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF pomoc

Następny temat

SHREDEX-WYNIKI KONKURSU

WHEY premium