SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]mjudu/Droga do sylwetki atletycznej

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47526

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Wykroki robisz zamiennie po serii.

1 seria 15 prawa - 15 lewa

Ten koleś z filmy robi to mega ujowo.

Łokcie idą do góry, przedramie pełni funkcję trzymającą.



Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
No czyli nie jest zemną tak, źle .

Co do wykroków jeszcze zapytam, 1 seria 15 lewą, (bez przerwy) 15 prawa i dopiero przerwa i znowu seria 12 lewa , 12 prawa i przerwa?

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2015-03-17 14:57:40

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Dokładnie mjudu

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
............17. 03. 2015............

DZIEŃ NIETRENINGOWY


MISKA


ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
......18. 03 . 2015..( trzeci tydzień redukcji)......

DZIEŃ TRENINGOWY

Kurcze ciężary się zwiększają w niektórych ćwiczeniach ale niestety będę musiał zjechać trochę niżej z ciężaru w ostatniej serii, bo chwyt rąk mi nie wytrzymuje, i np przy martwym 100kg na ostatnim powtórzeniu prawie mi sztanga wypadła na ziemię. Przedkłada się to również na technikę. Tak samo jest z wykrokami, mógłbym robić je z większym ciężarem, ale nie ma mowy żebym dał rady utrzymać cięższe sztangielki. Ogólnie postanowiłem dawać na pierwsze serie większe ciężary, a tych z ostatnich nie ruszyć. Myślę że to dobry ruch. Dziś pięści po wykrokach nie mogłem zacisnąć tak bolały przedramiona. No i jeżeli chodzi o wykroki to zostaje tak jak je robiłem czyli cztery serie na jedną nogę z przerwami i dopiero wtedy druga, a dla tego tak, że tak jak wspominałem chwyt mi puszcza przy 30 wykrokach na raz a gdzie tu pozostałe 3 serie.



M I S K A

miska nie wzorowa ale w utrzymana.








Zmieniony przez - mjudu w dniu 2015-03-18 22:04:53

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Kupuj paski za 20 zika i życie staje się łatwiejsze, kg też pójdą do góry. Jak nie wygodnie trzymać sztangielki, ładuj krótką sztangę na plery :)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Wykroki chodzone robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Nie, robię wykrok i powrót do tyłu.

Paski, wezmę to pod uwagę, na razie zwiększę ciężar w pierwszych seriach a ciut zmniejszę w ostatnich. Nad sztangą na plecy się zastanawiałem, nie wiem jak to z nią jest, czy czasami nie jest mniej stabilniej (czy nie jest gorzej utrzymać równowagę).

Dzisiaj ogólnie założyłem sobie pasek mierzący tętno. Mam taki, z zegarkiem, używałem kiedyś jak biegałem firmy Suunto. z uwagi, że dzisiaj był plan z wykrokami to trening zajął 59 minut. Średnie tętno zanotowałem 154, max tętno odnotowało 193 przy martwym.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
O kur..... Mówisz serio z tym tętnem? Może coś zle masz skalibrowane....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
No w zegarku z paskiem do mierzenia tętna nie ma co za bardzo kalibrować, wpisujesz wagę wiek i wzrost, a te dane to bardziej do spalonych kalorii niż do tętna się mają. Tętno mierzy pasek i przekazuje do zegarka i tyle. Zegarek dobrej firmy, może nie nowość ale firma zobowiązuje. Zawsze istnieje, że chwilowo coś źle pokazał, ale jak zerkałem na niego to przy końcowych powtórzeniach pokazywało powyżej 180 (183-184). Sam nie wiedziałem, że aż tak, ciekawe jak wyjdzie przy przysiadach żebym nie zszedł na tej siłowni

ból nie istnieje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF pomoc

Następny temat

SHREDEX-WYNIKI KONKURSU

WHEY premium