SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]mjudu/Droga do sylwetki atletycznej

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47559

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Dzisiaj wybrałem sie z zamiarem przebiegnięcia 10km w nie za szybkim tempie 6:30min/km, niestety za długa przerwa i się przeliczyłem. Trasę zakończyłem z dystansem 8km i tempem 6:25min/km. I z tego co czuję to jutro będą zakwasy, więc do ćwiczenia pewnie pozostanie wszystko od pasa w górę :-/

Dzisiejsza miska do zaliczenia skonsumowana w połowie można powiedzieć

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Dzień zaliczony według planu do zjedzenia zostało jeszcze parę pozycji z rozpiski. Dzisiaj trening wykonany (na nogach praktycznie brak zakwasów, czułem się lepiej niż przypuszczałem, że będę się czuł po wczorajszym biegu) według planu kompleks metaboliczny 4 minuty ćwiczeń po 15, 20 powtórzeń, zależy od ćwiczenia przez 4 minuty i 1 minuta przerwy wszystkiego 4 serie. Pod koniec tygodnia ważenie i cięcie tłuszczy do 1g/kgmc i trochę węgli tak aby obciąć około 10% z dotychczasowych kalorii.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Chwile mnie nie było, ale już to nadrabiam. Menu utrzymywane w całości według obliczeń całościowego zapotrzebowania. Tak jak pisałem jadłem tak przez jeden tydzień, który obecnie się zakończył. Od można powiedzieć poniedziałku miska dalej trzymana według zapotrzebowania z tym, że o 300kcal mniej. Ćwiczenia również wykonane według założenia, środa bieganie, czwartek kompleks metaboliczny bez obciążeń, piątek basen no i na dziś został kompleks metaboliczny.

Ważyłem się i mierzyłem i wychodzi na to, że stoję w miejscu.

Waga 88
Biceps 38
Brzuch- i tu nie wiem jak wymiary podawać. Wiem że miarę bierze się mierząc na wysokości pępka. Chodzi mi o to czy mierzyć się bez jakiegokolwiek napinania brzucha, czy raczej w takiej postawie(spince) jak chodzę na co dzień. Na razie z niewiedzy podaję bez jakiejkolwiek napinki co daje 103cm.

Można powiedzieć, że od dziś zaczynam redukcję z miską w granicach 2300kcal i BTW 180g/88g/reszta węgle tj. około 200-220g

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-02-15 15:07:09

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-02-15 15:15:53

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Brzuch powinien być napięty, ale nie wciągnięty. Generalnie nawet na co dzień powinno się chodzić z napiętym brzuchem

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Tak też robię. Dzisiaj dzień nierobienia niczego i tak jak pisałem zrobienia pomiarów, z uwagi na od poniedziałkowy start z deficytem kalorycznym około 250-300 kcal.

Waga - 88kg
udo - 62cm
łydka - 42cm
brzuch- 98cm
klata - 107cm
biceps- 38cm

Myślę, że za dwa tygodnie jak podam ponowne pomiary to przynajmniej w brzuchu będzie tego mniej około 3cm w innych może zostać tak jak jest :D

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-02-16 17:02:52

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-02-16 17:01:19

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Tydzień rozpoczęty według planu, dzisiaj zaliczone bieganie 8km w tempie 6min/km. Samopoczucie po biegu dobre, forma z przed choroby małymi krokami wraca i mam nadziej taki poziom będzie się utrzymywał. Miska według założeń również



PS dzisiejszy bieg można zaliczyć jako wiosenny bo o aktualnej pogodzie inaczej nie można powiedzieć, aż się chciało biec

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-02-17 21:34:55

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
-3 cm w brzuchu w ciągu tygodnia to dość ambitny cel Ale powodzenia

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Ja po 2 miesiącach miałem -5 cm :D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
No myślę, że się uda zejść z tych 98cm (brzuch napięty, bez wciągania) do 95cm ale jak ubędzie dwa to też będzie dobrze, ważne aby szło w dół a nie w górę. A i czas na spadek tych 3-ech cm daję dwu tygodniowy tak jak pisałem wyżej, bo następne pomiary będę podawał za 2 tygodnie.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A, to przepraszam bardzo, źle doczytałam i myślałam, że mówisz o tygodniu. Zresztą 3cm to też dość dużo, jak na dwa tygodnie, ale trzymam kciuki, żeby się jednak udało.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF pomoc

Następny temat

SHREDEX-WYNIKI KONKURSU

WHEY premium