SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]mjudu/Droga do sylwetki atletycznej

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47694

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wiesz co, na Twoim miejscu bym zrobiła już ten tydzień do końca bez treningu. W ciągu jednego dnia organizm nie dojdzie do siebie po chorowaniu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Jeżeli, tak to czy obciąć trochę kalorie np. z 2000kcal na 1800kcal czy już zostawić tak jak jest, czy może na czas przeziębienia zwiększyć ich ilość. Czy cały tydzień wytrzymam to nie wiem, bo jak mi się poprawi to na pewno mi nie da i coś będę kombinował



Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-10-21 09:02:14

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Imo zostaw jak jest i tak nie masz z czego ciąć, podejrzewam nawet że waga zacznie spadać, jak to było w moim przypadku.

Przy twojej wadze najlepiej byłoby zrobić reverse do 0 bilansu i uciąć od nowa imo. Ja to zrozumiałem za późno i długo się męczyłem na crash dietach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Jak u mnie przestanie spadać waga to zrobię ofa na dłużej, bo ileż można być na tej redukcji. Mam też wrażenie, że od kiedy zacząłem walczyć z wagą i pomalutku chudnąć to częściej choruje, zwłaszcza w okresach jesiennych i wiosennych i zaczyna mnie to denerwować. Teraz mam tego przykład i jakoś tak nie mogę od siebie odpędzić myśli, że to przez to chudnięcie i minusowe zapotrzebowanie. Nie, żebym nie był zadowolony z mojego wyglądu, ale prawda jest taka że jak ważyłem 100kg ( 102kg najwięcej) to nie wiedziałem co to choroba . Może czas zadbać o siebie od strony immunologicznej.

PS czy umnie 2000kcal to aż tak za mało gdzie przy 84kg podejrzewam, że mój bf to jakieś 20%+ (jak nie 25%)

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-10-21 21:47:45

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mniej kcal
mniej składników odżywczych
byc moze witamin
do tego trening
wszystko sprzyja osłabieniu organizmu
nie wspominając o takim okresie

taki z tego morał ze na jesień lepiej robic masę


Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-10-21 22:02:13

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
to ja już masę mam, szkoda tylko, że ta nie chcianą

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
trochę za pózno ale na przyszłośc jak czujesz że cos łapie to aplikuj wit.C w mega porcji
jak juz złamie to za późno
najlepiej dzień przed czy dwa

kilka gram kilka razy dziennie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Uważaj tylko na przedwkowanie i biegunke

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zawroty głowy,wymioty,drgawki,w skrajnych przypadkach ślepotę

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
te skrajne przypadki mnie przerażają reszta ujdzie . Tak na poważnie to witaminę c jest sens przyjmować w dużych ilościach jedząc na przykład dużo cytryny czy czarnej porzeczki czy tych mega ilości nie dostarczę z normalnych produktów

ból nie istnieje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF pomoc

Następny temat

SHREDEX-WYNIKI KONKURSU

WHEY premium