SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]mjudu/Droga do sylwetki atletycznej

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47531

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Dzisiaj trening siłowy
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE4ser po 10pow -ciężar 21kg
Przenoszenie hantli za głowę w leżeniu 4 ser po 10 razy - ciężar 16kg
Uginanie przedramion z hantlami 4ser po 10pow -ciężar 11kg
pompki w szerokim rozstawie 4 x10 (podniesienie i opuszczenie przez 3 sek.)
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 4ser po 10pow -ciężar 6kg



ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Dzisiejsza miska utrzymana wedle założeń, co do treningu to dzień nie treningowy z uwagi na małe zakwasy po wczorajszym. Brak ćwiczeń przez miesiąc dało się we znaki

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Oby tak dalej :) Miska to priorytet.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Coś się o tym przekonałem. Założenie jakieś mam zobaczymy czy uda się je utrzymać, a napeno okres wakacyjny temu nie służy

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-08-08 11:15:24

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Wczoraj, bez treningowo z uwagi na większe zakwasy niż przedwczoraj. Nie myślałem, że aż tak to będzie wyglądać. Z uwagi na brak treningu, miska trochę umniejszona jeżeli chodzi o kaloryczność. Dzisiaj wskoczyła pizza własnej roboty ale wszystko pod kontrolą. Cwiczenia: Podciąganie sztangielki w opadzie 4 ser po 10pow -ciężar 21kg
Przenoszenie hantli za głowę w leżeniu 4 ser po 10 razy - ciężar 16kg
Uginanie przedramion z hantlami 4ser po 10pow -ciężar 11kg
pompki w szerokim rozstawie 4 x10 (podniesienie i opuszczenie przez 3 sek.)
Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4ser po 10pow -ciężar 6kg

Wczorajsza i dzisiejsza miska wyglądała tak:








Zmieniony przez - mjudu w dniu 2014-08-09 19:23:33

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Dzisiaj dzień bez a. Miska utrzymana według założeń. Zakwasów już nie ma, więc można zasuwać :)


ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Staraj się progresować w treningu, tzn. zmieniać obciążenia z serii na serię i z treningu na trening

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
I tu pojawia się problem, bo nie mam dużej możliwości w wachlowaniu z ciężarem, ponieważ ćwiczę w warunkach domowych i mój max to 22kg. Co do chodzenia na siłownię, to nie mam za dużej możliwości niestety. Więc zostaje mi tylko zwiększanie samych serii i powtórzeń przy minimalnym kombinowaniu z ciężarem.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Dzisiaj ćwiczenia takie jak zawsze plus dołożone spięcia brzucha i wznosy nóg leżąc na plecach (bez kładzenia nóg na ziemię tylko wyhamowanie ruchu tuż przed podłożem).
Cwiczenia: Podciąganie sztangielki w opadzie 4 ser po 10pow -ciężar 21kg
Przenoszenie hantli za głowę w leżeniu 4 ser po 10 razy - ciężar 16kg
Uginanie przedramion z hantlami 4ser po 10pow -ciężar 11kg
pompki w szerokim rozstawie 4 x10 (podniesienie i opuszczenie przez 3 sek.)
Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4ser po 10pow -ciężar 6kg
wznosy nóg 4ser po 15pow
spięcia brzucha 4 serie po 15 pow

Miska utrzymana

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Dzisiaj udało się wyskoczyć na basen, niestety dłuższa przerwa w pływaniu od razu dała się w znaki . Przez 25 minut pływania tylko 36 pray basen 25m, reszta czasu przeznaczona na relaks i swobodne pływanie. Miska dalej utrzymana według założeń, aczkolwiek okno wydłużone zostało do 9h i przesunięte o 2h do przodu jeżeli chodzi o jego zakończenie.


ból nie istnieje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF pomoc

Następny temat

SHREDEX-WYNIKI KONKURSU

WHEY premium