SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]dragun/spora redukcja z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Może tak być. Ważne żeby dostarczyć po treningu pełnowartościowy posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Dzień: 19 styczeń 2014

Piątku i soboty nie wrzucam gdym posiłki były "śmieszne".Troche się pokomplikowało nie miałem jak zjeść nie mówiąc o czasie by przygotowac.Dzisiejszy dzień zaplanowany i wykonany prawidłowo. Jutro staje na wage Ciekawe czy znowu się rozczaruje.Wrzucam też zdj mojej małej siłowni:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Dzień: 20 styczeń 2014

Dzisiaj była Waga. minus 1,1 kg. W środę powtórzę ponieważ weekend miałem Czita więc myślę ze w środę bedzie bardziej miarodajny wynik.
Podczas weekendu zmieniałem swój plan FBW i pomyślałem o swetrze który założyłem podczas ćwiczeń dzisiaj dla większego spalania. Nie wiem może pomoże zobaczymy za tydzień:) Postanowiłem dodatkowo uciąć kcal.DT to 2700 a DNT to 2300 i tak zostanie przez 2-3 tyg.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
No i trening wygląda sensownie. Ciśniemy panie ! Śledzę i kibicuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
dzień: 21 styczeń 2014

Tak jak mówiłem wczoraj.Odnotowałem spadek wagi i dzisiaj ubyło nastepne 200. To tak tylko dla poprawy ducha nie żeby to były miarodajne rezultaty.Diete mam już zaplanowaną do(wraz) piątku.Dzień minął przy nowym serialu Almost human oraz odkuwaniu aut z lodu:D

A mam takie pytanie.uwielbiam sushi i robie od czasu do czasu i w tą sobote zanosi się na to że będę kręcił dla znajomych z okazji urodzin.
W całym sushi nie ma nic bardzo szkodliwego.ewentualnie sos sojowy ale on na całe posiedzenie idzie na jedną osobe ok 20-30 ml.Reszta to wodorosty-witaminy,ryż co prawda pod biały podchodzi,łosoś ładny nie tłusty-białko i warzywa.
Nie bedzie to szkodzić mojej diecie zbytnio?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
A czemu na sushi szkodzić ? Ja z powodzeniem jem biały ryż często podczas redukcji. Nie ma co popadać w skrajności. Łosoś dlaczego nietłusty ? ok 13g tłuszczu na 100g produktu. Tłuste ryby jak najbardziej kolego !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Jak najbardziej ok. Jedynie ciężko policzyć wartości odżywcze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Rybę porównując z biedro a z makro gdzie kupuje jest Ogromna różnica.z Biedro była taka ciapowata rozwalała się.
Cieszę się że nie ma nic przeciwko ;) sushi moje jest zaraz po otworzeniu oczów i do łóżka uwielbiam ;) moje poprzednie kręcenie wyszło tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Wygląda konkretnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
HEHE dzięki:P w niedziele zapodam sobotni zestaw.Bedzie tego więcej i na pewno bardziej wymyślne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a suplementacja

Następny temat

Pomoc w Intermittent Fasting :))

WHEY premium