SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]dragun/spora redukcja z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
o zniechęcenie raczej nie ma mowy.Czasem jest jak jest ale to nie powód by zaprzepaścić 2 miesiace wyrzeczeń(jak narazie) Odpowiada mi aktualny styl.Jem smaczne posiłki, nie chodze głodny, czuję się dobrze więc raczej jest OK

A takie pytanko.Rekompozycja.Ona trwa ciągle czy powiedzmy że zaszła rekompozycja w moim przypadku, po czasie mija, nie buduje się juz wiecej powiedzmy po miesiacu lub 2 czy ile tam bedzie to trwało, wtedy bedzie szedł Tylko i wyłącznie tłuszcz zgadza się??

Zmieniony przez - dragun w dniu 2014-02-02 21:59:09

Zmieniony przez - dragun w dniu 2014-02-02 22:52:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Zrobiłem pomiary.

Klatka piersiowa- 126 (128
pas-128 (130
biodra-115.5 (117
udo-73
łydka-47
biceps-42 (41) po zgięciu
przedramie-33

Ale waga dalej idzie w góre;p to jest śmieszne poprosu żeby teraz było więcej niż z przed miesiąca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
W nawiasie to jest jak jest teraz czy jak bylo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
jak było czyli idzie w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
stary , spójrzmy prawdzie w OCZY. Jeżeli waga i obwody przy Twoim BF-ie idą w górę to znaczy że coś robisz źle. MÓJ PUNKT WIDZENIA JEST TAKI: nie idzie z tą redukcją przy wadze 128 kg przy dobrze obranej diecie powinieneś miesięcznie zgubić przynajmniej 5 kg z wagi i zmniejszyć obwody o kilka cm w pasie i biodrach. Musisz albo podjadać i obijać się na treningu albo zmienić dietę np na nisko-węglowodanową. Obserwuję Twój dziennik od początku jego powstania i jest dużo rzeczy, które biją po OCZACH. Zrób sobie rachunek sumienia ...tak nie powinno si dziać . NA pewno to nie jest rekomp. JESTEŚ "DUŻY" MASZ CO PALIĆ WIEC EFEKTY WINNO BYĆ WIDAĆ Z TYGODNIA NA TYDZIEŃ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Dokładnie o tym pisałem dzień wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Ale on chyba napisał, że po 2 cm z pasa i klatki, tylko waga poszła w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Przciez napisal ze w nawiasie jest jak bylo czyli pas idzie w dol ,ja bym zostawil tak jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Tak ubyło po 2 cm z klatki i brzucha zaś biceps o centymetr w góre ale to gołym okiem widze że jest wiekszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
To jest nierealne żeby przyrost mięśni na redukcji miał na tyle duży by waga szła do góry a jego pas kilka centymetrów w dół. Wkręca sobie, albo miał mniej wydęty brzuch, albo mierzył się o różnych porach względem pierwszych pomiarów albo zeszła woda bo ma michę lepszą niż przed startem. Na tak wielkim otłuszczeniu powinny lecieć kg w dół i nie ma co się oszukiwać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a suplementacja

Następny temat

Pomoc w Intermittent Fasting :))

WHEY premium