SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]dragun/spora redukcja z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Dokładnie. W tym przypadku musi się cały kurczyć rozmiarowo i nie ma innej opcji. Jak po stracie 40kg masy zyska troszkę mięśnia to będzie dobrze, co jest możliwe, natomiast nie są to różnice drastyczne. Chłopak założył dziennik niedawno, nawet miesiąc nie minął i nie ma ubytku wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
To niech doda jakies aeroby i zobaczy czy sie ruszy waga w dol .. Lustro powino byc tutaj priotytetem ,moze wstaw zdjecia i ocenimy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Oczy widzą to co chcą zobaczyć, poza tym lekki ubytek wody pewnie nastąpił, natomiast po miesiącu powinno zlecieć kilka kg zwłaszcza na starcie. Lepiej się ogarnąć teraz niż tracić czas i się zniechęcać gdyż taki moment pewnie nastąpi jak dalej będziesz wierzył że wychodzi cudowny, modny recomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
popieram przedmówcę , trzeba zmodyfikować Twoje działania.
Moja propozycja jest taka . dieta standard, zbilansowana kura ryż warzywa i oliwa, żadnych czitów, ładowań i przekąsek. Trzymaj michę , rób trening kręć aero i będzie szło w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Przestań się oszczędzać na treningach. Niestety w większości ćwiczeń ciężary są minimalne. Rozumiem, że nie masz pieniędzy. Aczkolwiek zawsze możesz sam coś skonstruować. Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie własna wyobraźnia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
z tym co ma można zrobić bardzo efektywny trening...sam zaczynałem od sztangi 35 kg dwóch hantli po 10 kg ławki i stojaka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Na samym początku owszem. Niestety z upływem czasu sama sztanga o wadze 35-36kg to zdecydowanie za mało. Tym bardziej, że w tym przypadku nie mamy do czynienia z 50kg kobietą.

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2014-02-03 13:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
No niestety coś robie nie tak.Czy coś wpada między posiłkami?? chyba w sobote zjadłem ze 3 łyzki bigosu Nic innego mi nie przychodzi do głowy.Niedzielny obiad miałem własny jak i cały weekend.Co moge przyznać to to że ostatnie wiosła podczas treningu robie krótkie.z Ciężarami nic innego na ten moment nie wykombinuje Obdzwoniłem znajomych tych co wiem że coś kiedyś ćwiczyli nikt nic nie posiada.Jedyne co moge zrobić to jeszcze jedną sztange zalewaną betonem.Tylko jaka musiała by być waga? OK 45-50 kg??
poniżej 2 zdj pierwsze z początku drugie z dzisiaj.Nie wiem czy coś da się zobaczyć.
A teraz trzeba zacząć trening.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
ja mając do dyspozycji podobny sprzet do Twojego roniłem bardzo dużo powtórzeń . tj 4-5 serii po 30 x . Zaczynałem od wagi 115 kg jechałem na zbilansowanej diecie , nie żadnym if-ie . Standard jak pisałem wyżej do tego aeroby 2-3 na tydzień i schodziło.

Zrób sobie podstawowe ćwiczenia:
wyciskania z różną szerokością chwytu
siady przednie tynie
wiosłowania
unoszenia
francuskie wyciskania
jak masz hantle to :
rozpiętki
wiosła
uginania - różne chwyty , młotki , rotacje
francuskie zza karku

Jest mnóstwo ćwiczeń które możesz robić .
Zacznij od ogarnięcia miski i rób aeroby : biegaj , jeździj na rowerze, wchodź na taboret lub podest , rąb drzewo jak masz.

Nie załamuj się i nie poddawaj.
POWODZENIA


Zmieniony przez - s16 w dniu 2014-02-03 14:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Ciężko określić jaka waga sztangi będzie dla Ciebie odpowiednia w tym momencie. Patrząc na poprzednie zrzuty z treningów jestem więcej niż pewien, że w wielu ćwiczeniach bez problemów byś wykonał po 30 powtórzeń.

Poza treningiem siłowym warto również pomyśleć o innej aktywności fizycznej.

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2014-02-03 14:13:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a suplementacja

Następny temat

Pomoc w Intermittent Fasting :))

WHEY premium