SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]dragun/spora redukcja z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Według mnie niekoniecznie, biorąc pod uwagę, że pojawiły się jeszcze 2 kawy, herbata, prawie pół litra mleka, pewne ilości warzyw, owoców i innych pokarmów zawierających znaczne ilości wody.

Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2014-02-07 10:37:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
OK, nie będę się kłócił, aby nie narobić mętliku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
"W niektórych przypadkach nadgorliwość w konsumpcji wody i przykładowo popularne zabijanie głodu poprzez picie bardzo dużych ilości wody może pogłębiać szereg problemów pojawiających się przy (związanym z odchudzaniem) obniżeniu tempa przemiany materii i aktywności tarczycy. Jeden z takich problemów to obniżona tolerancja zimna."

Można prosić o referencję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Mi się wydaje że te 1,5 do 2 l na dobe wystarczy.Gdzieś wyczytałem kiedyś że picie powyżej 3 litrów mija się z celem.Staram się pić wode źródlaną z wysoko mineralną "Kropla minerału - 1255mg/l."
Jeśli chodzi o głód to przez ostatnie 2 tyg czuję go. Czasami mam ciężko doczekać do 15 i też czasami po obfitym obiedzie"pierś,ryż brązowy, duża porcja warzyw" po godzinie z chęcią bym coś zjadł:D ale nie zawsze.Czemu tak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
W Wawie na początku marca i w Krakowie pod koniec będzie szkolenie z IF jak masz jakiś pieniądz to się przejdź na niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
za tydzień będę w drodze do holandii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Dzień: 7 luty 2014

Jednak bez treningu dzisiaj.Po powrocie z lasu byłem dość dość zmeczony nogi do dupy właziły.Micha utrzymana prawie w 100 % wziąłem gryza pizzy by połechtać podniebienie:D reszta tak jak zaplanowane.wypite 3 litry wody,2 kapsułki Clenburexin, i pluszzz multiwitamina minerały.Pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Tę plusz multiwitaminę wyrzuć. Daj sobie kapustę włoską, sałatę czerwoną i inne warzywa oraz podroby zwierzęce np. wątóbkę jeśli chcesz mieć więcej witamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Nie przesadzaj z ilością oleju lnianego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
To w jaki sposób mam dobić tłuszcze do 130g? jem sporo orzechów włoskich oliwe z oliwek nie moge przełknąć kupiłem jakąś gorszą a jak dodam ok 10-15 g do sałatki czuć ją strasznie i nie smakuje juz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a suplementacja

Następny temat

Pomoc w Intermittent Fasting :))

WHEY premium