SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]dragun/spora redukcja z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Ważysz 3g czosnku i 60g ogórka ? Chce ci się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
z tym czosnkiem to na oko ;p uwzględniam chyba wszystko w diecie.Pozatym robie sobie diete na kilka dni do przodu potem robie zdjęcie i lece według tego.wiadomo że nie co do grama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Dzień: 27 styczeń 2014
Miałem dzisiaj bardzo zły dzień.Troche problemów.Treningu za Kija nie chciało się robić ale po przysiadach dostałem troche energii. Sushi w sobote nie wyszło jak planowałem Nie mam jeszcze dobrze dopracowanej techniki gotowania ryżu.Pierwszy raz wyszło spoko za drugim juz o wiele lepiej ale tym razem coś popsułem. Bede próbował dalej.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Wrzuć sobie n-3 do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
n-3 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 220
Ja również na redukcji na Ifie, będę często zaglądać. Życzę powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Czemu trzymasz się cały czas tej samej ilości powtórzeń oraz ciężaru? Zwiększaj obciążenie w miarę możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Ja też tak robię. Intensywność i stopień trudności zwiększam poprzez zmniejszanie/zwiększanie przerw pomiędzy seriami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
ponieważ to jest moja trzecia tura jeśli chodzi o A-B.Jutro robie B normalnie jak planuje ale zapisuje sobie Ile moge dodać sobie powtórzeń.Na nastepne A czyli piatek juz mam zmienione,zwiekszona ilość powtórzeń.Przerwy mam minutowe lub mniej, między seriami a miedzy ćwiczeniami 2 minuty lub mniej.Mam cały czas problem z klatką.wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej mam ale jakoś po 4 seriach Nie czuje dostatecznie napiętych mięśni klatki.Czy moge coś dorzucić dodatkowo na klatke??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Dzień: 28 styczeń 2014

Miałem dzisiaj w lodówce Makrele i wczoraj szukałem jakiegoś pomysłu na nią ale nic ciekawego nei ma na forum.Same pasty.Wpadłem na pomysł gdyby tak wymieszać makrele z makaronem.Wklepałem w google i znalazłem przepis:) Myśle nad wrzuceniem go w dział Kuchnia ale najpierw wasza opinia żeby nie było że powinienem zrobić inaczej.

Przepis.
składniki jak w posiłku nr 2.

Przygotowanie:
Paprykę, cebulę, czosnek oraz pieczarki kroimi w średnią kostke.Odmierzamy żądaną ilość makaronu Pełne Ziarno i gotujemy go.Rozgrzewamy trochę oliwy na patelni teflonowej(Ja mam granitową z VinZer'a Super patelnia) wrzucamy cebule oraz czosnek.Na małym ogniu czekamy aż się lekko zeszkli.Można podlać małą ilością wody.Nastepnie dodajemy pieczarki oraz papryke i wlewamy ok 50ml wody by pieczarki miały łatwiej puścić wode.Dusimy na małym ogniu aż pieczarki oraz papryka bedzie prawie miękka.ok 10-12 min.Uprzednio obraną makrele i wyczyszczoną z ości wrzucamy na patelnie i mieszamy na najmniejszym ogniu.Ja miałem juz małą ilość wody na patelni w momencie wrzucania makreli.Jogurt naturalny mieszamy z jednym żółtkiem jaja doprawiamy pieprzem Bez soli gdyż ryba da słoność potrawie.Nastepnie wlewamy jogurt z żółtkiem i ciągle mieszamy Nie możemy zostawić gdyż zółtko nie może się ściąć.Na patelnie dodajemy ugotowany makaron i wszystko mieszamy.Gdy widać że jest jeszcze woda na patelni można chwile pomieszać na najmniejszym ogniu.Doprawiamy pietruszką lub koperkiem jak w moim przypadku.







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a suplementacja

Następny temat

Pomoc w Intermittent Fasting :))

WHEY premium