SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]dragun/spora redukcja z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
No mam nadzieje że to nie smalec mam go wystarczająco.Jutro zrobie pomiary zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
dzień:1 luty 2014



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jak jest wzrost wagi to raczej bym się zastanowił nad tą redukcją gdyż nawet przy wzroście masy mięśniowej przy redukcji, przy tak dużym zatłuszczeniu to waga powinna spadać gdyż bf jest ogromny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
zastanowił ?? tzn zmienił ?? Ale co? od 2 dni myślę nad LowCarb ale nie wiem czy to dobre takie mieszanie bo troche mi zajęło przyzwyczajenie organizmu do IF i stałych posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Rób swoje, spokojnie. Patrz w lustro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Dzień: 2 styczeń 2014

Dzisiaj przyrządziłem sobie pyszną sałatke z selera konserwowego.Pycha.Pierwsza taka sałatka która na prawde mi smakowała.Babcia była zniesmaczona gdy wnuczek robił swoje jedzienie a jej obiadu nie zjadłem hee.Noc zapowiada się bardzo długo gdyż zaraz zabieram się za Thora a o 00.30 Finał Superbowl!! Mam nadzieje obejrzeć świetny mecz jak mam siedzieć do 4 rano.

Mam ochote sprawdzić jak by szło bez treningów tylko na diecie na 2400 kcal plus 3 razy ok 30-40 min ergowioseł przez tydzień.Ma to sens??




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
jak chcesz to probuj ale dopoki idzie / wolno bo wolno ale idzie / to po co zmieniac i kombinowac ? jak przestanie isc to zmienisz - takie moje zdanie ale niech sie mądrzejsi wypowiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Przy moim zalaniu nie stawiam na rzeźbę czy mięśnie.Chce się pozbyć fatu.To mnie mierzi najbardziej.Naprawde po pół roku na dukanie byłem wniebowziety jak zobaczyłem 99.8. to się Musi powtórzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
jedź cierpliwie na tym co masz i nie zmieniaj strategii z tygodnia na tydzień .. jak przestanie iść wtedy zaczniesz się martwić, lustro wymiary waga najlepiej w tej kolejności bo to że stracisz wagę nie będzie znaczyło że chudniesz / zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Dokładnie jw. TO jest dość długi proces, bylebyś się nie zniechęcił i cisnął dalej ;)

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a suplementacja

Następny temat

Pomoc w Intermittent Fasting :))

WHEY premium