SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W domu też można

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
14.02

w walentynki też trzeba było cos porobić.

przysiad rwaniowy
przysiad rwaniowy+wykroki
przysiad rwaniowy+wykroki+ pompki
przysiad rwaniowy+wykroki+ pompki+przyciąganie wzdłuż tułowia
wykroki+ pompki+przyciąganie wzdłuż tułowia
pompki+przyciąganie wzdłuż tułowia
przyciąganie wzdłuż tułowia


4 serie wszystkie. Dość szybko to idzie,co jest fajne
wszystko z +20kg ( z wyjątkiem pompek, pompki z +10kg). Wykroki ciężkawo,reszta ok.



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-02-15 16:12:45

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
15.02

bieganie. A w zasadzie człapanie....nie wiem czy spaliłem się psychiczxnie po tym co trąbili cały dzień,czy serio był taki dramat. Od rana w radio i na necie informowali że Wrocław był najbardziej "zasmogowanym" miastem w Europie tego dnia.
Mimo iż biegałem w okolicach 23,to i tak dało się odczuć ten syf...ogólnie dosc szybko się "zmęczyłem",a i jak patrzyłem jak unosi się na tle światła latarni coś co przypomina mgłę(ale mgłą nie było), to chęci do biegaia i wdychania tego od razu odeszły...

dobrym akcentem za to było jedzenie,miskę starałem się trzymać,w pracy tak wyglądała:


"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
nie lepiej ryżyk zamiast makaronu i trochę więcej kuraka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
kuraka troche wiecej było pod makaronem,schował się. A ryż może i byłby lepszy ale skończył się,a nie chciało mi się po sam ryż do sklepu iśc.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
ile ważysz i ile masz wzrostu?

rozumiem , że chcesz zrzucić wagę skoro biegasz......


Zmieniony przez - tomex11 w dniu 2017-02-17 11:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
184cm,waga 90kg
nie biegam by zrzucić wagi. Biegam dla kondycji

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
spoko

ja też 184 cm , ale niestety 94 kg i muszę zrzucić, a kondycja zerowa też by mi się przydało pobiegać, ale nienawidzę i przełamać się za cholerę do biegania nie mogę :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wczoraj:

podciąganie na drążku nachwyt

1,2,3,4,5,6
1,2,3,4,5,6
1,2,3,4,5,6
1,2,3,4,5,6
1,2,3,4,5,6

wszedzie po 20sek przerwy. Zrobiłem sobie podciąganie schodkowe,,z zapasem ale czucie gorze niż jak robiłę ostatnio piramidkę.

rozjazdy na kółku
rozjazdy na kółku+szrugsy
rozjazdy na kółku+szrugsy+ unoszenie hantli w opadzie tułowia
rozjazdy na kółku+szrugsy+ unoszenie hantli w opadzie tułowia +russian twist
szrugsy+ unoszenie hantli w opadzie tułowia +russian twist
unoszenie hantli w opadzie tułowia +russian twist
russian twist


wszystkiego wyszło po 4 serie, troche mi było spieszno wiec dobór ćwiczeń taki by jak najszybciej ogarnąć to.
rozjady do ściany i sprawiły troche kłopotu,reszta luz


a z jedzenia risotto wpadło w pracy:






Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-02-17 16:05:35

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ja bez względu co bym zrobił to podciąganie mi w ogóle nie idzie do przodu.nowy plan to skok w górę, a potem spadek i tak ciągle ilekroć wezmę nowy plan. już mnie to wkurza bo chciałbym śmigać na drążku te 10 powt na serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29718
Ja mam podobnie, a jeśli w pierwszej serii dam radę zrobić np. 16 powtórzeń to wiem, że następne będą mizerne, nie mam tej lekkości jak np. w pompkach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Problem z prawym bicepsem

WHEY premium