SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W domu też można

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
10.12

bieganie. Jak na mnie dość długo bo 65min, zwykle nie biegam wiecej niż godzina.

11.12

podciąganie na drążku nachwyt

cc x 5
+5kg x 5
+10kg x 5
+25kg x 4
+17,5kg x 6
+10kg x 9
+5kg x 11
cc x 12

4 x obwód

"dzień-dobry" (+33kg x 22)
russian twist (+10kg x 18)
ugnanie ramion (+20kg x 10)
świeca ( cc x 15)

podciąganie ok,jeszcze zapas jest
dzień dobry i świeca bez wysiłku
russian twist odczuwalny,bo spowolniłem dosć znacznie ruch
a przy uginaniu walka z wylewającą się wodą z butelki

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
QUEBLO
10.12


a przy uginaniu walka z wylewającą się wodą z butelki


??;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
QUEBLO
Szykuj formę domowymi sposobami na 11 lutego tak jak i ja to czynię
11 luty /sobota/Puchar Dolnego Śląska w pompkach na komendę i podciąganiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
canecorso
do do kwałakla rury na sznurku podczepiam butelki z wodą. Wypełnione w całosci, no i niestety jednej nie dało się dokładnie dokręcić(problem z gwintem)

wycwiel
A co to za zawody? Jest już jakiś temat do podglądnięcia?
Zapewne się pojawię,niezależnie od tego jaką formę będę prezentował



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2016-12-13 09:48:54
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
hehe dobry patent cos jakby bammboo press hehe

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
w wielu ćwiczeniach stosuję patent by ciężar podwieszać na sznurkach. Wymusza to powolne nienaganne ruchy, by ciężarem nie bujać.
Owszem,ciężary są przez to śmieszne ale akurat na nadmiar ciężaru w domu nie mam co narzekać,wieć jakoś utrudnić sobie trzeba


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2016-12-13 09:53:00

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Organizator WCT Spartan tematu jeszcze nie ma pewnie wstawią w przyszłym tyg .Pomagałem przy regulaminie z stąd wiem wcześniej
Zawody odbędą się po południu chyba o 15.00 przed Maratonem Zumby jak byś chciał zabalować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
lepiej mi wychodzą bardziej klasyczne tańce, no chyba ze będę po paru piwkach,to wtedy i zumbę ogarnę


12.11

4 x obwód

przysiad rwaniowy (+10kg x 10)
pompki na stopniach (+5kg x 15)
wykroki (+33kg x 6-7)
wyciskanie żołnierskie worka bułg. (+33kg x 8)
burpees (cc x 8-10)

przysiad rwaniowy-pierwszy raz w życiu cś takiego robiłem. Stąd taki ciężar,zresztą sprzęt prymitywny,bo rurka,i dwie butle wody które tym razem starałem się w miare na sztywno przymocowac
pompki ok
wykroki ciężko, tylko dwie serie poszły z założoną ilością,kolejne dwie powtórzenie nmiej
wycisk żołnierski lżej niż sie spodziewałem
burpees. Też ciężkawo. Trzeba było obniżać pierwotnie zaplanową ilość.



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2016-12-13 11:38:27

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Podtrulem się czymś,dwa dni temu. Coś zezarłem ale niestety nie wiem za bardzo co,podejrzewam pizzetkę albo łazanki. To były dwie ostatnie rzeczy które zjadłem
Przedwoczrak zdążyłem jeszcze się przebiec, wychodziłęm było OK, natomiast powrót był już bardzo szybki....

wczoraj pod wieczór z kolei wydawało mi sę że już nieco lepiej się czuje,wieć postanowiłem poruszac się troche,zwklaszcza ze jakoś nie mogłem się nagrzać-zimno mi było cały czas.
zrobiłem podciąganie tylko, robiło sie słabo,bez mocy, bez chęci. Uznałem że to nie ma sensu i ze jednak jeszcze organizm musi odpocząć

wyglądało to tak,
podciąganie na drążku nachwyt

cc x 5
+5kg x 5
+10kg x 3
+15kg x 3
+27,5kg x 3
+20kg x 6
+12,5 kg x 7
+5kg x 9
cc x 12

następne dwa dni będą wolne, nie ma sensu ruzykować.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
4 dni później.....

2 dni faktycznie z głowy, podtrucie nie ustępowało. Dodatkowo zatoki zaczęły podoblewać. Ale to chyba coś było niedoleczone,bo nic innego się nie dzieje,tj nie ma kataru, nie boli gardło,wiec zadna grypa ani nic w tym stylu.

Zakupiłem na zatoki sinupret. Kiedyś pomogło,to liczę ze drugi raz wyciągnę tym lekiem.

17.12

podciąganie na drążku podchwyt

+5kg x 6
+5kg x 6
+5kg x 6
+5kg x 5
+5kg x 5
+5kg x 5 + cc x 3

3 x obwód

martwy ciąg na prostych nogach (+43kg x 12)
szrugsy (+43kg x 15)
scyzoryki z piłką (cc x 7)

w podciąganiu zmiana systemu. Na początku lutego szykują się kolejne zawody w podciąganiu u mnie w mieście w których pewnie wezmę udział, podciąganie będzie stricte wytrzymałosciowe,na ilość z masą własnego ciała. Jeśli nie będzie obostrzeń co do chwytu to będe robił podchwytem.
Przerwy max 1 min. pomiędzy seriami.

pozostałe ćwiczenia lekko i zachowawczo bo wciąż nie czułem pełni sił przez podrtrucie

18.12

dolegliwosci żołądkowych ciąg dalszy. Żeby nie było zbyt prosto to zatoki też jeszcze nie zaleczone

zrobiony
3 x obwód

przysiad rwaniowy (+20kg x 8)
pompki w rozstawie na szerokosc barków (+10kg x 12)
syzyfki (+5kg x 10)
unoszenie przodem (+10kg x 10)

dalej dyskomfort spowodowany podtruciem i takie jakieś ogóle osłabienie. Jest już lepiej niż te kioka dni temu ale jeszcze jakaś końcówka tego cholerstwa się trzyma.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Problem z prawym bicepsem

WHEY premium