SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z prawym bicepsem

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 89
Witam. Nie wiedziałem w którym dziale to umieścic wiec umieszczam tutaj.
Otóż mam problem z prawym bicepsem (jestem praworeczny) gdyż nie ma na nim takiego polkola jak na prawym.
Dodatkowo mam problem z napięciem tego prawego - jak lewy napinam to czuje takie skurcze, trochę boli (ćwiczacy wiedzą o co chodzi) a w prawym nie mogę tak porządnie napiac.
Czym to jest spowodowane?
Możecie mi pomóc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jaki plan treningowy wykonujesz?

i zmartwie Cię ale...jestem osobą ćwiczącą ale nie bardzo wiem i jakim skurczu piszesz. No chyba, że masz na myśli to "charakterystyczne" uczucie napinania świeżo po serii/ćwiczeniu bicepsa
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
j.w. chodzi ci o pompe czy skurcze czy co?
z rreguły nasze ciało nie jest symetryczne - tak uroda
1

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 89
Chodzi o to ze jak napinasz z całej siły biceps to trochę boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 89
Plan treningowy to pompki Dipy Podciąganie na drążku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
czyli albo masz po prostu zakwas(tak,zdarza się mieć tylko z jednej strony,zwłaszcza gdy coś źle robisz-np mimowolnie angażujesz bardziej jedną stronę)
albo moze jakaś lekka kontuzja, wymagająca zaleczenia.

z ciekawosci,jaki staż?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
Kolego napisz dokładnie o co chodzi :)
Jeżeli chcesz zliwkwidować asymetrie zacznij stosować serie dodatkową tzw zmęczenie wstępne ale w kalistenice stosowane ;)
Na początku treningu po rozgrzewce wykonaj dodatkową serie ale jednego tylko ćwiczenia na biceps np podciąganie podchwytem a potem normalnie rób trening zmęczysz mięsień ;P
Ból mięsnia to prawdopodobnie zakwas dobrze się rozciągaj po treningu wtedy nie będziesz miał problemu :)


Zmieniony przez - FarGoo w dniu 2016-01-04 13:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 89
Nie no jak mocno napinasz bicepsa to lekko boli bo napina się na 100 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 89
Ale nie jest to problem chodzi tylko o niemożliwośc napięcia prawego tak mocno jak lewego. Ale dobra mam nadzieje ze się unormuje :) mój staż to: pompki robie juz od wakacji zaczynałem od 25 a już jest 50 czasem 50kilka ;) od końcówki grudnia dołożylem jeszcze brzuszki Nożyce Dipy Rozciąganie a jak warunki będą i noga odpocznie to przysiady Skakanka Bieganie Podciąganie ale wiadomo zima to ciężko :/ oprócz tego 3 lata karate goju ryu a teraz 2 miesiace kickboxing




Zmieniony przez - kooowaaal w dniu 2016-01-06 01:02:39

Zmieniony przez - kooowaaal w dniu 2016-01-06 01:23:31

Zmieniony przez - kooowaaal w dniu 2016-01-06 01:23:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] W domu też można

Następny temat

Plan treningowy HST

WHEY premium