SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Gugcio - Get ripped or die tryin.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No i doszedlem do siebie wkoncu po nogach

Czworki

1) wyprosty 2 x 25, 4 serie robocze z progresem 15 - 8
2) Suwnica 200kg x 15, 240kg x 12, 260kg x 12, 320kg x 10, 320kg x 8,
3) Front squat 70kg x 10, 80kg x 8, 80kg x 6, 80kg x 6, 60kg x 10
4) przywodziciele x 3 12 - 25
5) odwodzenia x 3 12 - 25

Dwojki

1) MC na prostych nogach z hantlami 22kg x 15, 30kg x 12, 32kg x 12, 36kg x 10
2) uginania podudzi siedzac 6 seri z progresem 20 - 6

Trening troszke inaczej jak zaplanowalem ale jakis Crossfitowiec zajmowal squat rack na swoje smieszne obwody mimo ze stoi TRX. Po czworkach 15min przerwy bo musialem skoczyc odebrac mala od przyjaciolki, wyskoczylem w legginsach na szybko Corka mnie przywitala slowami, " czemu jestes tak smiesznie ubrany". Po treningu szybko do domu bo czekal na mnie placek z jaglanki z borowkami i 30gr dzemu z truskawek Nogi czuje dalej piekielnie bedzie wesolo




Zapomnialem dodac ze zaszly lekkie zmiany w diecie jak i treningu. Mianowicie bede w miare mozliwosci trenowal 6 x w tygodniu. Rozdzielilem lapy i bedzie leciec Lydka + tric i Bic + brzuch. Co do diety to zamienilem posilek 4 z 5, tzn. Ze ostatnie 50gr wegli bedzie szlo przed samym snem bo mialem problemy zeby opanowac glod i czesto cos haplem wiecej, nawet jak najczesciej bylo to bialko to i tak dodatkowe kcal. Zobaczymy co ta zmiana przyniesie. Wlasnie zjadlem 300gr ziemniakow, 350gr wola i troche warzyw.



Zmieniony przez - Gugcio w dniu 20.08.2017 22:04:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
te Magnumy w kubeczkach są przekozackie
czit day udany z tego co widzę, u mnie znowu podobnie w sobotę - co tydzień temu, jedni znajomi zobaczyli, ze tworzymy w domu takie pyszności i zażyczyli sobie aby też porobić wlasne pizze na spotkaniu no i skonczylo sie podobnie a chcieliśmy za tydzień zrobić jeszcze jednym bliskim znajomym, ktorych nie widzieliśmy rok ....pizze ale chyba sobie darujemy 3 weeekend z rzedu

Jak forma życiowa i żyłki w nowych miejscach widoczne to nic tylko sie cieszyć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Kuba Magnumki wymiataja Jadlbym dziennie kilka jakbym mogl Tak nie ma co ukrywac forma zyciowa Za dwa tygodnie zrobie podsumowanie redukcji to moze bedzie cos widac ale nie bede sciemnial w takiej formie nawet jesli dla niektorych nic specjalnego swiat mnie widzial


21.08.2017 Poniedzialek

Plecy

1) Lawka rzymska bez obciazenia x 20, 10kg x 15, 15kg x 12, 15kg x 12, 15kg x 8 + 4 bez obciazenia
2) Low Row na hammerze 40kg x 15, 60kg x 12, 70kg x 10, 80kg x 8, 80kg x 8
3) wyciag poziomy 80kg x 15, 90kg x 12, 100kg x 8, 110kg x 6, 90kg x 12
4) podciaganie na drazku w chwycie neutralnym 7 - 7 - 6 - 5 - 5
5) wyciag pionowy szeroki chwyt 70kg x 12, 80kg x 10, 80kg x 8, 80kg x 7, 70kg x 12
6) przyciaganie drazka do bioder x 15 x 15 x 12 x 10 x 10

Pierwszy raz dniowki od dwoch miesiecy wiec bylem troche jak zombie. Do roboty malo sie nie spoznilem ale sniadanko zjadlem mimo ze wegli tyle co nic to pompa byla swietna bo w sobote dobrze zaladowalem Najgorsze bylo na koniec bo trzeba bylo machnac 45min cardio ale dalem rade Jutro wkoncu smigam do kumpla na klate dlatego dzisiaj najpierw plecki wjechaly Nowa silka nowe maszynki zobaczymy jak bedzie. Po wjechala porcja placka + 20gr miodu Przed snem wjedzie jeszcze 300gr ziemniakow, 250gr indora, troche swierzych warzyw i 6 bialek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
22.08.2017 Wtorek

Wczoraj bylem zawiesc kunplowi kompletna rozpiske i zrobic z nim wspolny trening na nowej silce. Silka bardzo fajna, 3 sale podzielone na wolny ciezar, maszyny i cardio plus trx itd. Nie wiem jak to opisac ale klijentela tez na wyzszym poziomie, klub czysty i zadbany. Nie bylo mlodych 60kg kolesi w tanktopach czy temu podobnych. Kazdy cwiczyl w ciszy i spokoju a co za tym idzie samemu cwiczylo sie tez super. Trenerem jest Mistrz niemiec z 2014 roku w federacji GNBF, bardzo mily czlowiek a ze dokladnie w moim wieku to swietnie sie rozumielismy. Od razu zapytal czy mysle o jakis startach bo podobno bardzo dobrze wygladam. Opowiedzialem mu o swoich planach i stwierdzil zebym sprobowal bo widac ze warto. Obiecal nawet pomoc jak bym potrzebowal klub lub licencje startowa. Pochwala od kogos takiego motywuje jeszcze bardziej. Po krotkiej pogawedce wzielismy sie z kumplem za trening Klaty.

Klatka

1) wycisk na plaskiej lawie 80kg x 15, 100kg x 12, 120kg x 6, 110kg x 7, 90kg x 12
2) smith skos dodatni 30kg na strone obciazenia x 20, 35kg x 15, 40kg x 12, 40kg x 9, 30kg x 15
3) wycisk na "hammerze" skos dodatni chwyt neutralny 5 seri 20-8
4) Butterfly na maszynie 4 serie po 20-12
5) Brama x 4 20 - 12

Brzuch

1) Allachy na wyciagu x 4 25 - 10
2) wznosy nog w zwisie 4serie po 10-8 ruchow.

Trening super wszedl, pompa masakra bo wlecialo bounty i monster zero przed treningiem wiec power byl nawet niezly. Zyly na klacie bylo widac przez koszulke nawet a zawsz byl to tylko kabel od sluchawek Atmosfera silki, asekurant w postaci kumpla i ciekawy sprzet pozwolily zaatakowac klate pod innym kontem co dzisiaj czuje. Nie jest to typowy zakwas ale wiem ze klata byla tyrana. Kumpel z rozpisek, wypytal sporo a ja skorygowalem bledy podczas wyciskan itd. Wiec mysle ze jak sie przylozy to napewno bedzie progres. Dzisiaj machne bareczki i moze jak dam rade z 50min Cardio bo wczoraj wkechalo tylko 30min po treningu. Fotki zadnej nie mam dzisiaj bo nie bylo co fotografowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
Dobry tekst o żyłach :D
No to jak już zawodnik, którego nie znasz - chwali za wygląd i dopytuje o starty to "wiedz, ze coś się dzieje" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Kuba sam bylem w szoku bo jak cwiczylem z kumplem to sluchawek nie mialem Przyznam sie szczerze ze dawka motywacji byla po rozmowie z nim. Kazdy pozyzytywny feedback cieszy i motywuje.

23.08.2017 sroda

Barki

1) Wznosy w opadzie na kinesis omega 5 seri z dopieciem w szczytowej fazie po 15-8ruchow
2) symulacja reverse butterfly na kinesisie 5 seri 12-10
3) Wznosy hantli w bok stojac 16kg x 15, 20kg x 10, 22kg x 7 + 3 z pomoca, 24kg x 5 + 10kg x 6,
4) Wznosy w bok jednoracz stojac w podporze o lawke 18kg x 15, 20kg x 12, 22kg x 12, 24kg x 8
5) podciaganie hantli wzdluz tulowia 22kg x 10, 26kg x 8, 30kg x 7, 26kg x 7
6) Wznosy w przod chwyt neutralny 20kg x 12, 22kg x 9, 24kg x 6, 22kg x 6 + 10kg x 8,
7) szrugsy z hantlami 22kg x 15, 26kg x 12, 30kg x 12, 26kg x 12

Po bareczkach wjechalo 50min Bierzni. Trening dobry i mocny, w kilku cwiczeniach progres silowy co mnie bardzo cieszy. Pot lal sie litrami bo staralem sie nie robic dluzszych przerw jak 45-60sek.Uczucie pompy swietne tyle ze szybko mija. Barki dobrze palily wiec weszlo gdzie powinno. Po treningu wjechaly nalesniki z platkow ryzowych z dzemem malinowym i miodem Malo spie i czuje okropne zmeczenie ale nie ma zmiluj sie, jeszcze 10dni i zrobie podsumowanie do ktorego wrzuce sooro fotek w tym takze dla porownania z przed dwoch lat. Na koniec wrzucam szybka fote zeby nie bylo ze pisze ah ohy jaka forma a tu bida. Zaznaczam ze dla mnie to zyciowka dlatego tak sie ciesze a mysle ze po podsumowaniu bedzie jasne dlaczego. Jak na 3lata regularnych treningow, kombinacji z dieta i treningiem jak i pierwszymi kontaktami z saa jest mysle dosc przyzwoicie.

Pozdrawiam












Zmieniony przez - Gugcio w dniu 24.08.2017 00:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
no jest przekonkretnie!
efekt psują trochę problemy dermatologiczne, ale niestety wiele osób ma z tym kłopot, działasz coś w tym kierunku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Masz całkowita racje @Kuba, efekt psuja syfy. Z problemem caly czas walcze i jest coraz lepiej choc blizny goja sie bardzo dlugo. Problem wystepowal juz od zawsze nawet za czasow naturala jeszcze. Nie wiem czy to ma zwiazek jakis ze jako dziecko mialem skaze bialkowa a jem tego bialka sporo czy wiarze sie to z czyms innym? Pamietam po operacji kregoslupa mialem takie problemy ze wstydzilem sie chodzic na masaze Potem z czasem sie poprawilo, na poczatku pierwszej bomby cera jak u niemowlaka ale niestety do czasu. Leci cala profilaktyka typu IA itd. Do tego kosmetyki z kwasem salicylowym i Naszczescie swierzych wypryskow coraz mniej a czasem wogole ale troche to jeszcze pewnie potrwa. Do zawodow a najpozniej do lata chce sie z tym uporac. W ojczyznie polatam prywatnie po lekarzach, moze ktos cos madrego zapoda I dzieki za Lob doda sily na ostatnie 10 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
O kurva, widać z 10km co było ćwiczone!
Te fotki porób w pozach obowiązkowych, na pewno wyjdą konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Gugcio
Masz całkowita racje @Kuba, efekt psuja syfy. Z problemem caly czas walcze i jest coraz lepiej choc blizny goja sie bardzo dlugo. Problem wystepowal juz od zawsze nawet za czasow naturala jeszcze. Nie wiem czy to ma zwiazek jakis ze jako dziecko mialem skaze bialkowa a jem tego bialka sporo czy wiarze sie to z czyms innym? Pamietam po operacji kregoslupa mialem takie problemy ze wstydzilem sie chodzic na masaze Potem z czasem sie poprawilo, na poczatku pierwszej bomby cera jak u niemowlaka ale niestety do czasu. Leci cala profilaktyka typu IA itd. Do tego kosmetyki z kwasem salicylowym i Naszczescie swierzych wypryskow coraz mniej a czasem wogole ale troche to jeszcze pewnie potrwa. Do zawodow a najpozniej do lata chce sie z tym uporac. W ojczyznie polatam prywatnie po lekarzach, moze ktos cos madrego zapoda I dzieki za Lob doda sily na ostatnie 10 dni


Miałem a w sumie po części mam ten sam problem. Od dzieciaka walczyłem z syfami no ale ostatnio wziąłem się za to porządnie no i po konsultacjach z dermatologiem wszedł Izotek - po prawie półrocznej kuracji (łącznie 13 miesięcy) różnica jest mega. Jedynie zostają blizny ale z tym to się akurat dużo łatwiej walczy Grunt to tak jak piszesz udać się do ogarniętego dermo który będzie kumaty w temacie a nie będzie chciał Cię tylko naciągnąć na kasę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przepuklina kregoslupa-czego unikac?

Następny temat

Wakacje,co z forma?

WHEY premium