SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie uzylem ani krople syntholu w przygotowaniach, towar standartowy test, tren, master, primo, w szczycie po 700mg tyg kazdego, z tym ze tren 4 tyg przed wyrzucilem, na koniec wins 60mg i halo 30mg. Sylwetka przecietna, zgodze sie, bo u mnie dieta wyglada zawsze tak samo, kanapki i paczki nie brakuja nawet do ost tygodnia, nie zmienie sie tak juz mam pozdro


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-10-26 21:27:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Coraz więcej jest takich osób które robią mase, redukcje w taki sposób że pozwalają sobie na wszystko, lub poprostu mogą sobie pozwolić i nie stracić wyrazistości sylwetki. Jeść trzeba umieć.
Z tego zdjęcia, gość w srebrnych spodenkach najlepiej wygląda potem ty egzekwo z tym po twojej lewej i na koncu ten z samej prawej.

Na fotkach hd dopiero będzie widać formę bo tu nie widać zbyt wiele


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-10-26 21:30:29

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Ja wybieram czystą michę przy ostrych wycinkach tylko dlatego, że wtedy mogę zjeść zdecydowanie więcej objętościowo...

Aczkolwiek próbowałem robić redu nie przywiązując uwagi do jakości jedzenia, skupiałem się na liczeniu i rozstawie makro w ciągu dnia i muszę przyznać, że da się... Nie jest to jednak droga dla mnie ponieważ:
1. Jedząc cukier masz jeszcze większe ssanie na cukier.
2. Redu idzie nieco wolniej w mojej opinii.
3. Nie czuje się nasycony, wręcz wiecznie głodny...

Mimo wszystko efekt końcowy jest tak naprawdę taki sam. Oczywiście jeżeli mówimy o zdrowych osobach bo jeżeli mówimy o osobach, które mają problemy z insuliną i cukrem z doświadczenia wiem, że to się nie sprawdza.



Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2016-10-27 01:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388718
nie ma co gdybac,kazdy jest inny, mi tez czysta miskanie przeszkadza,bo jak sam piszesz - mozna zjesc wiecej objetosciowo, a jak redu idzie naprawde spoko, to w pewnym momencie wszystko smakuje jak ta lala jeden moze robic redu na prostych inny nie moze, jeden bedzie p******il ze jak bedziesz pil napoje zero to sabotujesz swoja redu itd, na kazdego co innego...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Bez spiny panowie, kazdy robi jak uwaza, ja jakbym mial ta dyscipline to bym jal tylko czysto, bo wtedy sylwetka bedzie najlepsza ale ze nie potrafie to jem zawsze tak samo, wycinka 6-8 posilkow, i do tego ide do sklepu widze brownie to go przy zakupach op******e czy to 5 tyg do startow czy tydzien, ja nie mam parcia wychodze sobie dla frajdy bo ida ziomki jest zabawa beka na scenie, mam wokol siebie fajna grupe ludzi wiec korzystam. A czy bym startowal czy nie to i tak bym to samo wbijal i jadl, wiec bez spiny. zaden ze mnie kulturysta, lubie cvo robie, cwicze, jem, wpyerdalam slodkie 365 dni w roku i mi moja sylwetka pasuje
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34643
mm1986
Bez spiny panowie, kazdy robi jak uwaza, ja jakbym mial ta dyscipline to bym jal tylko czysto, bo wtedy sylwetka bedzie najlepsza ale ze nie potrafie to jem zawsze tak samo, wycinka 6-8 posilkow, i do tego ide do sklepu widze brownie to go przy zakupach op******e czy to 5 tyg do startow czy tydzien, ja nie mam parcia wychodze sobie dla frajdy bo ida ziomki jest zabawa beka na scenie, mam wokol siebie fajna grupe ludzi wiec korzystam. A czy bym startowal czy nie to i tak bym to samo wbijal i jadl, wiec bez spiny. zaden ze mnie kulturysta, lubie cvo robie, cwicze, jem, wpyerdalam slodkie 365 dni w roku i mi moja sylwetka pasuje



to sie ceni... wlasnie o to w tym chodzi. pozdro..

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żeby się liczyć na scenie to dieta musi być dopięta , ale i tak dobrze jest jak bez michy 4 pozycja tylko zdj.. wklej bardziej wyrażne , poza tym towar również swoje robi a ten masz dobry , było gh ?


Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-10-27 14:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
13 tyg do debiutow, waga na focie i filmach ok 105kg zapraszam do zagladania do mojego dziennika, pzdr









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Nabity i duży
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium