SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131409

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47758
Kopyto ładnie wypierolone

Je..baĆ k***y w przepocontch majtacH!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2440
cienki rozp*****lasz system tymi udami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
cienki zadnej wycinki, ta dieta cofniesz sie tylko w tyl....... masuj dalej b.dobry bf chlopie lak kilogramy ile wejdzie i wtedy tnij teraz szkoda czasu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Nudne jest już to wrzucanie zdjęć na których jest kosa i pisane, że jest słabo czy że jest się zalanym.

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2014-11-20 21:54:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29277 Napisanych postów 62771 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901869
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
pany wody mam w sobie w choj litrow, na zywo byscie to zobaczyli lepiej.
dalem teraz foto bo koncowka masy jest. dziwi mnie troche wasze podejscie bo jak wazylem jakies 93-95 3mies temu to mowiliscie ze kosa a teraz 10kg wiecej i co niby tez kosa? nie zrobilem przeciez 10kilo miesa w 3 mies, wszyscy mi mowia ze ryj mam spuchniety jak slonce polsatu wiec na pewno bardzo duza retencja jest, backpump doskwiera itd
porownujac do tego co bylo to jestem podlany jak by nie patrzyl

czuje ze musze podciac bo wlasnie kilogramy juz nie chca wchodzic, 103-105kg i tak stoi, zarcie juz mnie meczy - a jak sie troche wyglodze to forma sie podetnie, latwiej bedzie mieso zlapac no i juz od mniejszych kcal cos tam bedzie roslo :)
tak se to rozkminilem ale nie wiem czy dobrze wierze ze moje przemyslenia dadza mi zamierzone efekty to moze zmienie sie kiedys w kulturyste tak slyszalem ze wiara czyni cuda

Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2014-11-20 22:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Siema wszystkim dawno mnie tu nie było, więc pora coś wrzucić.

Wszyscy trzymają bardzo wysoki poziom, teraz to takie czasu na TCHP że nie ma się do czego przyczepić formy konkretne, nie będę wymieniał po kolei kto i co, bo dużo stron za mną. Trzymajcie tak dalej chłopaki

Wrzucam fotkę z dzisiejszego treningu łap, coś tam powoli rosną, przez ostatni rok ostatecznie zrobiłem +1cm w łapie (sprawdzane na offie, ponad miesiąc po PCT, więc przyrost stabilny )

Aktualnie rozpocząłem przygotowania do sezonu wiosennego, miałem po startować na tą jesień, ale wynikły różne ważne rzeczy w moim życiu i wolałem poczekać. W planach mam wypróbowanie mastenolonu (methylDHT) i żelu miejscowo palącego fat jak już zacznę wycinkę. Trochę ponad tydzień temu odpaliłem 30mg mety ed i po 300mg DD i TE e5d, czyli klasyka dopingu w BB jak skończę mete to dalej w planach novorapid i delikatne podbicie bazy.

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jest dobrze, troche te lapy odstaja, ale na to jest sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Wiem co masz na myśli

Dopiero od jakichś trzech miesięcy traktuje je priorytetowo, a i tak większość tego czasu to było PCT i OFF, jakąś tam poprawę widzę, podcięcie bica jest coraz widoczniejsze, tutaj akurat światło niekorzystnie pada

Nie mam aż takich ambicji scenicznych żeby się zdecydować na SEO, popróbuje zrobić ile się da konwencjonalnymi metodami

Chociaż w sumie o slinie też kiedyś myślałem że nigdy nie spróbuje

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Katuj uginania ow oparciu o kolano to ci wyskocza

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium