SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1133403

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
dmq92
Jakbyś dobrze się spial to w kilka miesięcy możesz wychodzić


Dziękuję ale jeszcze ze 4 lata sobie daje i akurat wyjde w weteranach. Bede mial 40 lat za ponad 4 lata
Najlpesze jest to ze jest mega nabicie i niewielkimi ilosciami saa robie fajne efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Nie widać służy Ci to solarium
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
SalvatoreLucania
dmq92
Jakbyś dobrze się spial to w kilka miesięcy możesz wychodzić


Dziękuję ale jeszcze ze 4 lata sobie daje i akurat wyjde w weteranach. Bede mial 40 lat za ponad 4 lata
Najlpesze jest to ze jest mega nabicie i niewielkimi ilosciami saa robie fajne efekty.

Jest kawał DZIKA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29596 Napisanych postów 62972 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902714
kawal chlopa! typowa sylwetka lat 90 teraz takich koni juz sie nie widuje a szkoda! widze wiek moj tez mi 5 lat do weteranow brakuje i byc moze jak sie nie znudze zabawa ciezarkami to dla rozrywki sobie gdzies wyjde w weteranach tak zeby pamiatka zostala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Mumin wiesz zawsze jest pucharek, medal choćby i z plastiku i dyplom wiec w domku mozna sobie fajny regał zrobic z trofeami. Pamitaja jest dla Ciebie dla dzieci itd. Co prawda na ta chwile mam tylko 2 występy i 6 rok juz przerwe ale nie wykluczam powrotu.

Co do sylwetki to jestem typowym niskim klockiem. Ogromne uda i slaba góra z szeroka talia. W szczycie masy kiedys 175cm i 125kg i nawet 50 na rece nie bylo bo brakowallo te pół centa ale przy odrobinie pomocy Przemka Górynowicza który mi co nieco pomaga wiem ze osiagne cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388416
ch** z pucharkiem i dyplomem, zdjecia bedziesz mial na zawsze a ile lajkow na insta i fejsie
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29596 Napisanych postów 62972 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902714
175 cm i 125 kg to juz ciezko sobie wyobrazic. najwiecej wazylem 122 przy 182 cm i bylo mnie duzo i bardzo ciezko sie zylo. u mnie tez talia strasznie szeroka. w lapie tez nigdy 50 nie przekroczylem. to moja ajslabsza partia i przy +180 cm wzrostu moje lapki przy calej reszcie wygladaja komicznie... za tydz zaczynam mase i wrzucam prio na lapy do konca roku. moze cos uda sie ruszyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29596 Napisanych postów 62972 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902714
nie mam ani jednego ani drugiego nie zakladac nie planuje wiec nie pomoge. chyba za stary jestem na te glupoty... ale jak zalozysz to z ciekawoscia poobserwuje relacje na insta z robienia formy na starosc

a moze dziennik? sam mysle nad zalozeniem ale chyba nudny bedzie i sam nie wiem czy dam rade go prowadzic sumiennie a po lbach to nie dla mnie...
dziennik treningowy dobra sprawa na motywacje trzymanie michy itp no i wszystko zapisane mozna wrocic poczytac co i jak po czasie.skarbnica wiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium