SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1133379

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dzięki chłopaki, czy to ma jakieś znaczenie czy nie - forma zrobiona w zasadzie na testo samym i lekko clen na poczatku, pisze to ponieważ teraz wszędzie doradzają że jak redu to od razu musi być tren, master, T3 itp
Przerost towaru nad cięzka pracą : )

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
bardzo ładnie i proporcjonalnie,sog

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
lebioda swietnie wypracowana forma proporcje wedlug mnie odpowiednie i taka forme trzymac rok w rok

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29591 Napisanych postów 62967 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902699
ja nie wiem o co chodzi w tych zdjeciach ale wyglada to bardzo dobrze. nei wiem czy to gen czy drobny kosciec daje wrazenie ze tego miesa jest tam ogromnie duzo.

sog jak nic. startowales gdzies albo planujesz?bo gen jest.jaki wiek bo dosc mlodo wygladasz a juz taki doyebany zazdroszcze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
no właśnie lebioda, ile masz lat? wyglądasz na 20, ale widze ze siedzisz na forum juz 10 lat więc pewnie masz sporo więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4234
lebioda kozak forma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
w tamtym roku stukneło 26 :D

Drobny kosciec daje takie wrażenie, jak sylwetka podejdzie troche fatem to efekt znika i robie sie kwadratowy z racji wąskich obojczyków np.
Musiałbym miec cały rok z 8% bf
Planuje za rok wystartowac w debiutach więc spróbuje sie przygotowac, teraz może cos sie uda dołożyc.

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
tak z ciekawości, moglbyś podać wymiary i wyniki siłowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
lebioda bardzo "ostra" i konktretna sylwetka a barki klasa sama w sobie, bardzo fajnie sie odznaczaja, cisnij tak dalej, w sumie nie wiem czy jest sie do czegos doczepic bo wszystko proporcjonalne i bez odstawania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Do Gosci z ostatnich 215 stron: OMGGG!!! Sledze juz TCHP od poczatku, kiedys myslalem, ze takie byki jak gregoarian, b50 to max co moge tu zobaczyc, ale to co prezentuje ta seria to poprostu finezja testosteronu :D Panowie, zakladamy firme?(wjazdy na chate, pobieranie oplat od prowadzenia biznesow, itp itd) NO PO PROSTU KONKRET!!!

+$+ sru sru

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium