SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1133449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
KabaSss
ty chcesz masowac dalej i to jeszcze 4-5 msc na takim zalaniu , chyba ze to w wiekszosci woda ,no ale sam pewnie wiesz co dla ciebie najlepsze ,grubo tam masa idzie widac po wypchanym żołądku



Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2014-09-03 02:03:41


chłopie gdzie ty widzisz zalanie?. Zaj**ista czysta masa, bardzo dobrej jakości. Forma konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
widzę,że niektórzy wpadają już w obsesję bycia wyciętym okrągły rok,wszystko można tylko po co?postępując w taki sposób o solidnych postępach można zapomnieć

Seb masa konkret,foto słabej jakości ale widać,że bf dalej bardzo niski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
spory chłop z Ciebie seb Masa spora, fatu jest ale wytniesz to, zgarniesz pudło i pozamykasz wszystkim japy

Przykladow nie trzeba chyba szykac : Borecki: na masie zalany jak uj, na wycince kazdy sie dziwi jak mozna byc tak doj**anym miesem i wyzyłowanym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
stary gdzie ten fat u niego widzisz???bo ja tam widzę,że przebijają się prążki na klacie,trzeba umieć odróżnić smalec od retencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
fakt, są prążki przedtem na nią na fonie patrzylem a tam troche gorsza jakosc + fota lipnej jakosci.
Wg skad ta dziwna faza na taką dyskusja, seb doj**any gosc miesem i tyle w temacie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
dzieki panowie, fotke musze w normalnym swietle zrobic i wiecej detali bedzie widac. masa teraz musi byc zeby od lutego wejsc na wycinke przed zawodami i wyjsc na scene wiekszym i lepiej docietym. pozatym co za masa narazie 107kg w porownaniu do lukiego,pata czy centera to ja chudzinka he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mega jest Seba, mi się takie sylwetki podobają. Musi być p******nięcie i dobra masa żeby po wycince zostało a nie k***a 5 lat w miejscu stać. To tylko moje zdanie ale ja świeżak jestem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
musicie byc panowie tolerancyjni webec innych...nie kazdy chce masowac potem ciac...sa ludzie co wola byc wycieci cały rok....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
dzieki karpiu
rafiz masz racje kazdy robi to co lubi ale jak chcesz w bb kazdego roku notowac jakies postepy to na zylecie caly rok sie nie da trzeba mase zwiekszyc i w sezonie startowym ta masa bedzie zweryfikowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Krytyke mozna przyjac od kogos kto cos osiagnal lub ma cos do powiedzenia a nie od malolata co jeszcze nie tak dawno pytal o rozpiske metki, beka. Lecimy dalej panowie, dawac fotki, z mas
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium