SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
czyli tyle co nic, ja np. nie wyobrazam sobie cwiczyć bez ww przed, pare razy probowalem i taki trening to byla porazka, Po prostu napisalem co u mnie najlepiej się sprawdzilo, tluszczu-owszem wiecej niz przy dietach weglowodanych, ale jednak ww być muszą u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To tylko Twoja glowa tak mysli. Organizm sie przestawi. Tutaj idealna odpowiedz.


Polecam.


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-01-07 05:39:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dobra chopy, ale temat nie do takiej dyskusji raczej.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie, koniec spamu

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Marcel jak zwykle spasony, ale barki tez jak zwykle wizytowka, w centrum handlowym nie sposob nie poznac po samych barkach
O diecie mozemy rozmawiac szerzej w innych tematach

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
wincol
Marcel napisał bys cos wiecej o diecie? Nie spotkałem nikogo kto robił by masę na takiej diecie..ciekaw jestem jak to wyglada w praktyce. Chyba ze złe zrozumiałem i tak bedziesz wycinka robił ;)



Zmieniony przez - wincol w dniu 2016-01-06 18:58:04


wincol zle sie wyrazilem, przyznam sie do blędu, nie jest to dieta tluszczowa a dodalem sporo tluszczu w postacji olivy z olivek ok. 100ml dziennie w celu spowolnienia metabolizmu, bo 110 kilo jest taka moja granica, gdzie ciezko cos wiecej dorzucic.Przepraszam za przejezyczenie i wprowadzaenie w błąd kolego.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Marcel wielki, to czas na kogoś dużo mniejszego. Zadowolony jestem po tym co od dłuższego czasu wbijam i jak jadam ale do lata będzie, bo musi być lepiej. I ogarnę kogoś to robienia zdjęć, bo samemu ciężko.










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
widać że jakość dobra i też kawał chłopa. Nie przesadzaj że dużo mniejszego ^^
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
Spoko Marcel , wybaczam poczytał bym chętnie o szczegółach Twojej diety ale gdzie by o tym pisac zeby tu nie spamować..?

Masarnie dobrze jest, dobre mięcho , jakość tez nie najgorsza na masie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
MarcelQ widziałem Cię któryś rok temu na mieście:) Już konkretnie wyglądałeś. W realu wyglądasz jak byś miał mały szkielet i dużo mięśni:) Twoja sylwetka jest jedną z kilku co mnie motywowały do ćwiczenia:) Kawał dobrej roboty odwaliłeś:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium