SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131574

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ehh.. marzy sie taka forma :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470091
góra super, dół w lesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29332 Napisanych postów 62811 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902059
taki gen po mamusi ze nogi grube tluste i bezksztaltne.zawsze beda w tyle nawet jak bym sie docial do 5% bf. moze kiedys sie pokusze jeszcze mocniej sie dociac ale to juz na konkretniejszych zabawkach. wiem tez jakie bledy popelnilem.lekcje odrobilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
mumin forma fajna ale ja bym tych nog juz bardziej nie powiekszal jak nie myslisz o startach na scenie duzo cardio robiles z tego co wyczytalem na rowerku ja bym padl chyba cardio to nie dla mnie brzuch fajnie odkryty a nogi nie wiem moze zalane od cardio i duzo wody trzymaja ap ozniej ciezko o jakas separacje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
on trenuje kolarstwo czy jako hooby z tego co pisal wiec na tyle km co wali to masa miesniowa jest duza nie ma co zacznij pedalowac rekami moze urosna jak uda

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mumim forma kozacka
Cienki gosciu przehooy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29332 Napisanych postów 62811 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902059
rower to hobbystycznie tylko ale wpada czasem 100-200km dziennie

dzieki za opinie!spierdzielilem ostatnie 2 tyg bo by bylo jeszcze bardziej sucho.a tak to niby zyly sa ale jakos separacji brak.

co ciekawe dodalem z 1000 kcal a waga nadal leci w dol.nie ogarniam juz swojego organizmu.w pon rano 98 kg po niedzielnym objadaniu dzisiaj juz 93.az sie boje co bedzie w sobote po treningu na czczo jak bede zaczynal czitowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
tez mialem duze problemy z lapami zaczełem je poprostu czesciej trenowac systemem 4 -3-4-1

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
inaczej tygodniow;P 4 razy nastepny 3 itd ale pewnie znajda sie zwolennicy slowa przetrenowanie;P (powiem po sobie nie ma takiego czegos)

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium