SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5380 Napisanych postów 15401 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388183
taki zaczep i nic z tym nie da rady zrobic

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
Karpiu kozak konkret jest teraz a co bedzie za 5tygodni?! trzymam kciuki

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dokładnie, taki przyczep i już. Będę nakładał mięcha na klatę i zobaczymy później. Może uda się klatę nabić tak żeby ta szpara się w oczy nie rzucała aż tak.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Popatrzcie z jakiej wysokości zrobione jest zdjęcie - w tej perspektywie rzadko która klatka wygląda dobrze, ale Karp widać woli pokazać rzeczywistość, niż fotę gwarantującą 400 lajków na facebooku, bo na debiutach to w niczym nie pomoże. Brawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
rkarpiński - nawet z takim odstępem między piersiowymi wygląda to dobrze...teraz jest mega...później może być tylko lepiej. SOG ode mnie za sylwetkę bo jest konkret

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dziękuję, przyzwyczaiłem się do tej klatki. Łapy nadrabiają za klatę

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
łooo kurde jaka ładna pajęczynka na łapach co do srodka klaty to cudow sie nie zdziala jak przyczep taki a nie inny, mozna tylko probowac dowalac miesa na srodek ale wiele to nie zmieni, fajnie się sprawuje takie ćwiczenie z unoszeniem talerza, sorry za spam ale po tym ladnie mnie popiekło między cyckami, tyle zeby sciskac cycem a nie barkiem czy lapami



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Squeeze press, świetne ćwiczenie znam od dawna i stosowałem bo było jeszcze gorzej, wierzcie na słowo ;]

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
też mi się udało tym ćwiczeniem poprawić środek klatki, a sporo osób nadal myśli, że to ćw na barki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ogromne podziękowania jeśli chodzi o moje przygotowania i taką metamorfozę należą się Miczowi i Mańkowi. To Miczu cierpliwie wprowadzał mnie w tajniki diet niskokalorycznych i odpisywał na każdego głupowatego maila a lubię zadawać dużo pytań, a Maniek, no cóż. Podjął się rzeczy z teorii niemożliwej, czyli zrobienia ze mnie kulturysty. Jak widać, w praktyce wygląda to zupełnie inaczej i prawie jesteśmy u celu

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium