SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Rafał ja wiem ze wpc nie ma wpływu.. tyle ze czytałem ze do tego syfu sypia kreatyne tylko nie wiem w jakich ilosciach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Smoq Zaczynaj spokojnie nastepnym razem.

Maniek, tez bez różnicy praktycznie. Tzn mono Ci może troche przeszkadzac w zrzucaniu wagi, ale jak dorzucisz coffe, problem powinien zniknąć...

Masz pewnie Muscle up protein, nie? Dobre tanie białko, ale szybko mi się "przejadło".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Chyba tak opakowanie dawno wyrzuciłem..No mi po kilogramie tez sie przejadło ale trzeba wcinac niema lipy wkoncu musze cie 16tego poskrecać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie gadaj, że do mojej zbijasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dziń dybry

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
3 bybry

Jak tam pączkojady? Przyznać się, kto czego ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja małego gryza jednego pączka i mi sie niedobrze zrobiło

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Ehh.. a ja coś tej kostki od ponad 2 miesięcy nie mogę wyleczyć;-( Przylożyłem przy rzucie w matę i mimo, że byla w ściągaczu znowu mnie boli..grr..

No nic...dziś wieczór siłownia a potem się zobaczy, czy znów przerwa od judo

hmm..do końca kwietnia masowanie...musze sobie znów jakieś mono zasponsorować. Rafał- macie na sklepie zielone vitalmaxa, albo mc olimpa? I hot sport z activlabu?

edit: a pączki to ostatnio sam robiłem, tzn babcia mnie instruowała, ale wyszły zayebiste. Te sklepowe się nie umywają do nich

Zmieniony przez - avic w dniu 2011-03-03 11:49:57

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Tylko dwa zjadlem bo wage musze zrobic

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ja nie zjadłem żadnego pączucha i chyba nie zjem Może batona energetycznego jedynie

Avic, mamy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

WHEY premium