SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
raKhu1- ja bd. najprawdopodobniej startować (junior)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Ja też będę myślał o MP, ale to zależnie jak będę z formą stał. Z resztą i tak musze ogarnąć wymogi formale. Niemniej, jak co roku - jako gość obserwator będę

Samuray-X, ja już gdzieś tu pisałem- ze mnie się zawodnika już nie zrobi,więc aspiracji medalowych absolutnie nie mam. Jedyną motywacją jest w sumie potencjalna możliwość powalczenia z ludźmi, kótrzy nie wyprzedzają mnie o kilka klas. Bo w niestety w małym klubie mogę sobie powalczyć albo z ludźmi z polskiej czołówki judo bądź innymi kozakami z nastoletnim stażem treningowym, albo z drugiej strony totalnie początkującymi, lżejszymi o naście/dzieści kilogramów. Sam w sumie nie wiem w którą kat uderzać, a trzeba się szybko decydować, bo 103kg to średnia opcja na plus

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Saida, o jakim konkursie Wy mówicie?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tym na modelkę Treca. W Lejdis było ogłoszenie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Avic, silny jesteś to spróbuj w w plusie. Większa szansa na powalczenie z zawodnikami z tak zwanej średniej półki. W 100kg jest mało chłopaków, za to konkretnych Bracia Tworzydło i spółka. Byłem świadkiem drogi na 7 miejsce mojego kolegi (1 DAN) z klubu na AMP w 2009, każda walka na maxa, każdy przeciwnik był na jego poziomie, po prostu wojna. Celował w medal a skończył z kontuzją stopy.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dobra - krótka piłka; chcę być najpotężniejszy we wszechświecie. Trza wypierniczać do USA czy wędrować po Polsce w poszukiwaniu utytułowanych zapaśników?
Ogólnie w Czeczeni też zapasy stoją na wysokim poziomie, co widać nie tylko z osiągnięć ich zawodników, ale i nawet walk ulicznych.





-i am very impressed with how chechens fight! do they learn from young age? they do many kicks is it from them? or did they learn martial art like karate?
akkiebrudda

-We just start fighting from a young age with our brothers and such, and wrestling is really popular in our culture.

I Mamed to potwierdza.





Ciekawe jak Damianowi Janikowskiemu pójdzie na olimpiadzie. Pewnie prędzej czy później pójdzie do MMA.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-24 15:04:56

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Zależy jak ćwiczysz, jeżeli Janikowski tak daleko zaszedł z Polski, to ty też możesz.
Co tam u was grapplerzy, w szczególności studenci?

Zmieniony przez - El_Nuno w dniu 2012-01-24 17:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
Bierzcie przyklad z Nastuli sprobujcie sil w sumo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Nastula w sumo? Brał kiedyś w tym udział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak w Pride walczył, nie?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

WHEY premium