SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210328

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Sila:)
Bernardo Faria

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Dobra fotka
Jak było na seminarium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Ja to swoje zdjęcie z seminarium wstawiłem na portal społecznościowy, takie mam pytanie do was. Jak to jest z judokami startującymi w zawodach bjj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Seminarium bardzo fajne, Bernardo ladnie tlumaczyl kazda technike, podchodzil i poprawial. Jedynie nie pozwalal robic filmikow. Zdjecie na facebooka tez wrzucilem ale inne, w kimonie wczoraj.
Dzis polecial do Genewy na tygodniowe seminarium i dopiero po tym wraca do Brazylii a przed Poznaniem tez gdzies byl

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2012-02-11 18:45:28

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Zawodny - elegancko

El_Nuno - a o co konkretnie pytasz?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
Wygrywaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
mozna zobaczyc np Mistrzostwa Europy czy inne duzej rangi zawody ilu judokow zdobywa medali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
nawet na takiej imprezie ja Olimpiada Sportow Walki ile judokow pojechalo i nawet zloto bylo albo Mistrzostwa Europy czy Swiata w ju jitsu sportowym wygrywaja judocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
mozna popatrzec jak judoczka jest wszechstronna


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Saida chodzi mi czy przed startami na tych zawodach trzeba wcześniej ćwiczyć lub należeć do klubu w którym trenują Bjj.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

WHEY premium