SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Dawno chyba bana nie dostałaś dziecinko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
A no dawno dziekować

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531


Nie bedzie mnie kilka dni, bo jadę do domu w odwiedziny.
Bawcie się grzecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wróciłam

To teraz po banie dla loży szyderców

Też miałam ciężki weekend w szkole,ale przyjemnie jest się uczyć rzeczy, które zawsze chciało się robić

Dobrze,że się matrix skończył

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Po co sie uczycie i tak nie zdacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Też was tak dobija ta zima ?? Bo ja już mam dość tych mrozów ... jeszcze mam miesięczną przerwę od maty :-/

Martucca odbiłem, ale nie wiem czy wszedl sog

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Niema sniegu wiec jest niezle narazie

Chociaz cos czuje ze sezon plenerowy otwarty bedzie troszku pozniej niz zwykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja sie dzisiaj mile zaskoczyłam, bo niby -12, a nie musiałam auta odskrobywać - zamarzła mi tylko tylna szyba, ale uznałam, że w zasadzie to mi szkoda na nią czasu i poradze sobie samymi bocznymi lusterkami

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Control

Chudy, trenujesz w RGC czy u Boiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Córka,dobrze,że nie robisz okienka w szybie z przodu w kształcie wizjera w czołgu...Jako ojciec Ciebie opier.do.lę ,bo przez takie nioskrobanie szyby,możesz sobie krzywdę zrobić,albo rozwalić auto.Czasami same lusterka do zobaczenia tego co jest z tyłu auta nie wystarcząBezpieczeństwo przede wszystkim się liczy,można "zaoszczędzić" 3 minuty na nieskrobaniu szyb,albo stracić trochę dni i sporo kasy na naprawę auta,lub jeszcze więcej czasu na naprawę zdrowia przy dużym pechu.Żeby mnie to było ostatni raz

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

Wiecej