SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211578

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Dziś gadałem z kumplem - chodzi o listę Gowina, instruktor sw ma byc podpiety podobno pod "instruktora sportu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
ja jak wybrałem sie na kurs instruktora to praktycznie w 1/3 sam go poprowadziłem......

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
U nas by tak nie było, wyszłoby, że ja się przez tyle lat innego judo uczyłam

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dla mnie,w niektórych przypadkach pomysł z "uwolnieniem zawodów" i w związku z tym podobno większym dostępem do nich,jest poroniony.Np.obecnie,żeby zostać instruktorem nauki jazdy wymagane jest posiadanie prawa jazdy danej kategorii co najmniej 3 lata.Chcą skrócić do dwóch...Według mnie gość po dwóch latach,dopiero zaczyna cokolwiek jarzyć z jazdy,przestaje się gubić i nabiera jakichś tam nawyków na drodze i jak on ma uczyć innych.Ja po dwóch latach treningów jazdy pod okiem 4 krotnego mistrza Polski i 3 krotnego wicemistrza w wyścigach samochodowych,w końcu zajarzyłem jaki błąd popełniam przy kręceniu kierownicą w prawą stronę,niby mi mówili,ale nie wiedziałem o jaki szczegół im chodzi(wszystkie niuanse techniki jazdy będą doszlifowane do perfekcji,abym mógł uczyć dobrze innych),a tu jakiś placek będzie uczył jeździć innych po dwóch latach,gdy sam nic nie umie.Lista zawodów uwolnionych,to chwyt pod publiczkę i zajmowanie tym Polaków,bo mają o czym gadać,a rząd nie musi się martwić,że ludzie zajęci są gadaniem o syfie i rozsypującej się gospodarce.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dokładnie
Ja mam prawo jazdy od trzech lat niby, ale nie umiem jeździć (no nie umiem i *uj ), więc teoretycznie mogłabym uczyć innych? Hahahaha, dobre sobie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja mam prawo jazdy od 9 lat, jeżdże dużo od dwóch (odkąd nabyłam własne auto), a tak naprawde o co w tym wszystkim kaman zajarzyłam dopiero po pierwszym dzwonie ale nie mogłabym uczyć innych, brak mi cierpliwości do tego jak słysze, że ktoś jedzie na 3 tys. obrotów bez zmiany biegu, to mam ochote mu przyłożyć

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Córka,jak chcę przeczyścić wtryski w swojej Hani,to biegi zmieniam po odcięciuJedynki nie katuję,bo ta służy do startu,ale trójkę dopiero zapinałem,gdy na dwójce odcięło mnie przy 110 km/h

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Córka,jak chcę przeczyścić wtryski w swojej Hani,to biegi zmieniam po odcięciuJedynki nie katuję,bo ta służy wyłącznie do startu,ale ostatnio trójkę dopiero zapinałem,gdy na dwójce odcięło mnie przy 110 km/hZresztą Honda lubi wysokie obroty i staram się to jej zapewnić.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
A to w Chinach dawniej tak nie było, że wystarczyło dobre kung-fu i szacunek by założyć dojo? W Polsce to by dopiero było

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Z szacunkiem by był problem

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

WHEY premium