SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433

Bez jaj

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ehh, człowiek tu mówi o nieszczęściu a Wy se jaja robita Byłem na treningu, od maty albo od spodni od kimona robią mi się jakieś ropniaki czy coś, niby nic poważnego ale rozwaliło mi się to, miałem maści od dermatologa, posmarowałem tym, ale rana była niedogojona, obwinąłem elastycznym bandażem, budzę się, kolano 2x większe, rana wielka, dookoła czerwone kółko, idę do lekarza, pierwsze pytanie: "Pan czekał aż ta noga odpadnie?! Ładne kuku Pan sobie zrobił"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
O kurcze ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ale działa :D nawet coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Tak to jest... najpierw robiłeś kuku innym korzystając z tej nogi, to w końcu porządek i ład wszechświata się zbuntował i stwierdził że zrobi kuku twojej nodze. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Swoją drogą mam talent do robienia kuku i sobie i innym Kilka razy uszkodziłem bohaterów co nie klepali, niechcący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Ja ostatnio miałem wyrzuty sumienia, bo ciągnę balachę i nagle zamiast klepania słyszę okropny krzyk bólu. No ale na szczęście się okazało, że na drugi dzień kumpla już nie bolała ręka. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
ja kiedyś swojego kumpla bym niechcący spalił, poparzył, utopił ale całe szczęście ma szybki refleks i zawsze uniknie śmierci , przyjaźnimy się do dziś mój najlepszy kumpel w końcu

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja słyszę zawsze jakieś chrupnięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a Ronda Rousey stwierdziła, że dźwięk, jaki słyszy przeciągając balachy swoim przeciwniczkom brzmi podobnie, jak rozdzieranie indyka na Święto Dziękczynienia

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

WHEY premium