SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
To zależy od Ciebie El_Nuno. Jak masz dużo czasu, to możesz przymasować i sie "ubić". Z reguły sie jednak albo zbija albo zostaje w niedowadze - zależy od indywidualnych upodobań zawodnika. Ja bym np zbił te 2kg jakbym potrzebował zmieścić się w wadze za kilka tygodni. W dłuższej perspektywie czasowej spokojnie możesz masowac jak masz cheć.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2012-01-26 20:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
El-Nuno- pod zawody wytrzymałość siłowa raczej. A co do wagi to zbijaj, jeśli nie masz za dużo przekroczonej. Tzn może obejdzie się bez jakiegoś forsownego zbijania każdego dag - wypijesz trochę ziółek, odwiedzisz toaletę rano, trochę mniej zjesz i może wystarczy. Teoretycznie powinieneś mieć większe szanse, choć to i tak od poziomu obsadzenia kategorii zależy...

Samuray-X - nie wiem na ile genetyka jako taka ma znaczenie, chyba, że bierzemy genetyczne uwarunkowania psychiczne. Co nie zmienia faktu, że to masowe szkolenie młodzieży -jak sam zauważyłeś - ma chyba największy wpływ na poziom. Ale poziom sportowy a nie zadym pod blokiem
A co do tego znajomego, to może powinien się cieszyć, że odsiedzi swoje i wyjdzie. Gorzej jakby zarobił kosę za cwaniakowanie...
Egzamin raczej do przodu, się pochwalę



edit: El-Nuno, Rafał mnie uprzedził. Ale wspomniał o czymś o czym zapomniałem- czy masować, czy zbijać- zależy od czasu jaki pozostał do zawodów.

Zmieniony przez - avic w dniu 2012-01-26 20:26:46

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Zawody będą w kwietniu, jak wszystko będzie dobrze szło(Pierwsze). Tylko się zapytam jakie kategorie wagowe będą.

Zmieniony przez - El_Nuno w dniu 2012-01-26 20:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
W judo? To masz wybór albo do 66 albo do 73, ja osobiście bym zbijała na Twoim miejscu I jak będziesz zbijał, to lepiej obwody

Avic, gratulacje, ja dopiero zaczynam wojnę sesyjną
Tzn. na jednym kierunku przeszła ona w ogóle niezauważona, ale na drugim... jest hardcore

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Jak jestes jeszcze w szkole czyli < 18 lat to daj spokój ze zbijaniem masy. Szkoda zdrowia. Nad siłą tez za bardzo nie pracuj, w tym wieku skup sie tylko na technice i taktyce walki. Na zbijanie wagi to jest miejsce na szczeblu MP i wyżej.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
wczoraj widziałam sie z Bronkiem i powiem Wam jedno - nie ufajcie GPSom w Nokiach

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
Saida pudlo to nie Kubacki,mala podpowiedz olimpijczyk z Barcelony i Atlanty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
El_nuno- Na ADCC startujesz 27 kwietnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Saida
W judo? To masz wybór albo do 66 albo do 73, ja osobiście bym zbijała na Twoim miejscu I jak będziesz zbijał, to lepiej obwody


Nie judo tylko grappling głównie przyjdą pewnie ludzie z bjj , chodziło mi o zapytanie się organizatora zawodów o kategorie wagowe.

Samuray-X
Jak jestes jeszcze w szkole czyli < 18 lat to daj spokój ze zbijaniem masy. Szkoda zdrowia. Nad siłą tez za bardzo nie pracuj, w tym wieku skup sie tylko na technice i taktyce walki. Na zbijanie wagi to jest miejsce na szczeblu MP i wyżej.


W marcu zacznę 17 lat, a siłowni będę ćwiczył zamiast w-f bo nie lubię grać w piłkę nożną każdą lekcje, wyjątki to kosz i siata 2-3 razy w miesiącu.Wczoraj wszystkich pokonałem na treningu w randori i stójce.

Fuuun
El_nuno- Na ADCC startujesz 27 kwietnia ?


Gdzie tam za duży poziom. Nigdzie jeszcze nie startowałem w zawodach, a ADCC to jak dla mnie elita grapplerska. Chyba są u nich zawody dla początkujących, którzy ćwiczą mniej niż 2 lata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Junior (do 18lat)
początkujący (do 2 lat stażu)
średnio zaawansowani
zaawansowani
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

WHEY premium