SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210308

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Fajny psiak

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Słaby - ten to w moim rodzinnym domu będzie sobie mieszkał W Szczecinie w wynajętym mieszkaniu raczej nie miałbym gdzie go trzymać za rok...

...bo raczej spory będzie - tatuś 95kg, mamusia 73kg

Ale sprawię sobie buldoga fancuskiego po wakacjach, jako towarzysza do Szczecina

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To pojadę rowerem do Konina miśka zobaczyć

Zaraz zobaczę na necie jak wygląda bulgot francuski,bo nie wiem.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
buldoga francuskiego??
to sa te lenie??

ludzie szybko i na temat nada sie pod sile na grapla, nigdy nie robilem czegos podobnego, moje lekkie modyfikacje:

DZIEŃ 1 (PN) – PULL

- Martwy rampa po 3
- Wiosłowanie Sztanga/Hantle zmieniać co tydzień z Drążkiem Podchwytem Szeroko (5x5)
- Drążek Podchwytem Wąsko zmieniać z Uginaniem Sztangą lub Uginania Młotkowe (5x5)

DZIEŃ 3 (ŚR) – PUSH

- Skośna lub Zwykła Ławka Sztanga/Hantle (rampa po 3)
- Push Presses sztanga/Hantle (5x5)
- Pompki na Poręczach (na Triceps) lub Wyciskanie Wąsko na Ławce (5x5)

DZIEŃ 3 (PT) – LEGS

- Front lub Zwykłe Przysiady (rampa po 3)
- power clean (5x5)
- Wspięcia na Palce Stojąc lub Siedząc (TYLKO GDY RZECZYWIŚCIE JEST TO SŁABA PARTIA) (3x8)
- Brzuszki z Obciążeniem lub Wznosy Nóg z Obciążeniem (3x10)

Na koniec tabata lub jednoreki aby popracowac tez nad kondycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Tabata po każdym treningu? 3x w tyg to imo za dużo. Możesz sobie popalić mieśnie jak będziesz na 100% robił.

Ja jestem pełnym zwolennikiem FWB, którym i siły da się nabrać, ale Twój plan wygląda ok chyba. Ale z nóg bym wywalił te wspięcia na palce- chyba niepotrzebne ćwiczenie.

Ew brzuch robić na każdym treningu. A ćwiczenia z nóg rozbić na 2 inne dni treningowe: np Przysiady z dniem pull a power clean z push. I mieścisz się w 2 dniach treningowych.

Chyba, że masz komfortowy dostęp do siłki kiedy chcesz itp, to wtedy zostaw jak jest Ale niech się bardziej ogarnięci wypowiedzą.

btw: tak, to te lenie. Pies ma być do mnie podobny z charakteru

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
i znowu poniedziałek

wstawać!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823




Dobry filmik, nie dziwie sie ze Rafal wyemigrowal ze Slaska

Ten tez fajny ale juz mneij dynamiczny







Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2011-02-28 11:50:35

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2011-02-28 11:51:26

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Siema wszystkim

Zawodny, widziałem już ten pierwszy film promocyjny. Reszty mi się nie chce oglądać

Avic, nowofundland zaj.ebiaszczy Nawet mojej nie mówię, że sobie sprawiłeś, bo mi przyniesie do kawalerki i będzie klaine problem
Buldogi też są mega

Ja jak kiedyś będę miał możliwość(swoją chatę), to sprawię sobie gromadę psów Tylko dylemat będzie między rasami, bo mi się bardzo dużo podoba Póki co, wypada na: labradora, nowofundlanda, dobermana, owczarka i jakieś małe skrzaty, typu buldogi właśnie

Co do planu, to ja tam się nie wcinam, bo wydawało mi się, że się znam, a jednak średnio się znam. Osobiście wolę polegać na chłopakach z treningów (Apok, Hubert, Wuchta i Wodyn)

Tabate się traktuje jako osobny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
wiecie co u mnie w robocie wymyślili? Tłusty Wtorek zamiast czwartku

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
A w czwartek co będzie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

WHEY premium