SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210299

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Gianluigi - możesz przed treningiem smarować maścią poślizgową, np. zwykłą wazeliną albo rozgrzewającą - np. capsiderm (zalecam umiar), maść końska rozgrzewająca, ben-gay. Po treningu możesz smarować czymś przeciwzakrzepowym, np. lioton.

Krystek - już się chyba odzwyczaiłam Nie- dziękuję, ale chyba już się nie da ze mną nic zrobić na tyle dobrze, żeby wrócić na matę. Zresztą zobaczymy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
helloooooooo! wróciłam przydało by mi sie teraz pare dni wolnego żeby odpocząć

wazzup, dzięki wielkie!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 232
Marta - i jak tam zawody?
Saida - no szkoda by było Czas leczy rany. Chyba nie jest aż tak źle, żeby nigdy się nie wyleczyło? Chyba, że straciłaś już ochotę na praktykę w SW, ale w to raczej nie uwierzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zawody super, postaram sie dziś napisać relację i wrzucić na F24 mieliśmy 130 zawodników, 100 walk + 5 walk zawodowych, ogólnie baaaaaardzo dużo pracy przy organizacji... ale było naprawdę fajnie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
nie ten post

Zmieniony przez - bargeld w dniu 2012-03-13 09:19:49

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Lady,jak będzie relacja, to wrzucaj linka Urlop w pracy weź na odpoczynek

Krystek - to nie do końca tak. Naderwałam sobie ACL, ale tak, że praktycznie nie trzyma mi kolana w kupie, dodatkowo mam wrodzoną wiotkość stawów i mimo usilnej pracy od października, nie mogę obudować kolana mięśniowo na tyle, żeby mi się trzymało w kupie. W takim stanie nie mogę wrócić do treningów, bo jest duże prawdopodobieństwo, że zerwę więzadło do końca, a w moim przypadku będzie to kiszka. Żeby wrócić do sportu tak, jakbym chciała, to powinnam mieć zrobioną rekonstrukcję, a to mi daje kolejny rok przerwy - czyli będę już za stara, żeby wrócić do wyczynu. Na razie jeszcze działamy, a czas na ostateczne decyzje będzie potem

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
ale zawsze w brazylijskim będziesz mogła coś jeszcze zwojować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zapraszam do lektury relacji z Mistrzostw Polski Muay Thai ;) http://www.fight24.pl/miedzynarodowe-mistrzostwa-polski-muay-thai-ifma-relacja/ 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 232
Saida, no to faktycznie kiepsko. Współczuję Bądź twarda i się nie poddawaj! Życzę, że by wszystko jakoś się ułożyło i żebyś jak najszybciej mogła wrócić na matę . Jakby co, zawsze można trenować dla własnej kondycji i przyjemności, a nie tylko dla wyczynu. Zresztą zawody dla seniorów też chyba istnieją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Roger Gracie to najnowszy członek teamu Black House. Czarny pas BJJ przebywa obecnie w Los Angeles i trenuje na co dzień z Lyoto Machida oraz Markiem Munoz’em.

„To był dobry pomysł… jestem tutaj od środy 7 marca a w czwartek razem z Markiem Munoz’em poszliśmy na trening zapasów. Później były zajęcia ze stójki oraz boksu. Jest po prostu świetnie”, powiedział Roger, który cieszy się z szansy treningów z byłym mistrzem UFC.

„Fajnie, że Lyoto też tutaj jest. On wie wiele rzeczy, których ja mogę się nauczyć. Ma niesamowite wyczucie i jest bardzo szybki – mamy więc czym się wymieniać”.

Gracie, który jest perfekcyjny w Jiu Jitsu, ma nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w treningach zapasów, które pomogą mu później w walce w parterze.

„Jest to coś czego brakowało mi w Londynie. Londyn słynie z wysokiego poziomu boksu i Muay Thai, ale brakuje tam dobrych zapaśników. Nie mogę znaleźć tam żadnej dobrej zapaśniczej szkoły. Przyjazd tutaj jest więc dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem”.

Roger będzie w Stanach Zjednoczonych do końca tygodnia, później wraca do Anglii i nie wiadomo jeszcze, kiedy wróci do USA. Kolejnym tematem jest jego powrót do klatki.

„Na razie nic nie wiem, nie ma zestawienia walk. Trenuję i czekam na decyzje. Teraz skupiam się tylko na treningu”, Gracie powiedział, że nie zamierza w najbliższym czasie przejść do UFC, jak oczekiwano.

„Celem jest teraz tylko trening i walka. Pozostałe sprawy zostawiam mojemu menadżerowi. Skupiam się tylko na treningach i na tym aby być gotowym do następnej walki”.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

WHEY premium