SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210175

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
A ja uczyłem pokory naszego kolege z forum Funna :DD:DD:D:D

Ide pic 3majta sie :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Pokora też jest ważna

Chłopaki (Fun i Maniek), u Bagiego trenujecie? Widzieliście jego nowy hl? Mistrzostwo świata za pomysł!





Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2011-05-14 20:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Widiałem ten HL

Ale my nie od Bagiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Ja czercwonym ? Jak smiesz mnie tag prbazac :D

ide spa cob wyp[elm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Haha pomysł na HL świetny

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Maniek hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
TY ALE CI BOŻY POWIEM ZE PO TEJ JEDNEJ BOMBIE TO SNIEG PRZED OCZAMI I SZCZENA JESZCZE BOLI HAHA WIEC NIE BYŁO ZLE Z TYM BOKSEM

ALE W MMA TO JESZCZE DUUUUZO SIE MUSISZ NAUCZYC BO SAM WIDZIALES
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maniek piłeś - nie pisz


Apropo tych BCAA to Rafał nie zgodze sie kompletnie z tym "jakiekolwiek" - najlepiej cena/jakość wychodzi Hi-Tec TST/Powder jak w prochu, a w kapsach Olimpa Profi Mega Caps. I sa znacznie lepsze i tańsze jednocześnie od tych wielu BCAA innych firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Rakhu, cena danego produktu, to pojęcie względne.
TST w jednym sklepie wyjdzie najtaniej, w drugim korzystniejszą opcją bedzie activlab, albo fa czy fit max.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

WHEY premium