SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i ujędrnienie po ciążach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
nie dobrze wpisany jest ten łosoś on ma tłuszcze nie węglowodany, ale jest ok do jedzenia

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Jak go wrzucam w miskę to ma dużo ww, na opakowaniu spojrzałam też tak dużo ww i teraz się zastanawiam czy kupować ten czy lepiej inny. Bo jak ten nie jest dobrym wyborem, to nie ma dyskusji, nie będę kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no ale mocne uderzenie działa, biust w dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
agamall spójrz dokładnie hehe nie ma tam na opakowaniu ww

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
UNKNOVVN - No pacz, byłam w biedrze in nie spojrzałam ale spojrzę next time

Obli - mnie też się podobają takie plusy w biust a jak będą minusy w dolnej części to będę pijana ze szczęścia w każdym razie LC powoduje u mnie jakieś spadki


Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-02-01 14:10:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no na razie tak woda zawsze schodzi, trzeba zobaczyc co dalej, to bedzie najważniejsze i nie zapominac o ładowaniach pierwszym po 2 tygodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Na czym polega to ładowanie w moim przypadku? Ile ww na dobę wtedy przyjąć? Jak długo to ładowanie? A po ładowaniu LF? Bo miałam zrobić sobie po LC 2 dni na sokach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska:


warzywa: sałaty mix, sałata rzymska, rukola, papryka czerwona, natka, koper, marchew
suple: omega 3, WMC, wit.D, wit.C, cla+chrom
płyny: ok.2 l (woda, rumianek, mięta, herbata czarna)

Planuję dziś ćwiczenia w domu. Na razie jelita szaleją, jakiś nawrót mam, ale jakoś dam radę. Gorzej byłoby poza domem

... był callanetics

Czy waszym zdaniem te ćwiczenia są rzeczywiście skuteczne? Lubię to ćwiczyć, ale zastanawiam się czy para nie idzie w gwizdek

Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-02-01 22:01:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36731
Łosoś jest dobry, ale w dzienniku ma złe wartości B/T/W - węgle ma zamienione z tłuszczem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
O, to super, bo ja lubię tego łososia
No, a teraz wczorajsza miska: wyjazdowo-służbowa:
jajka
szynka z indyka
masło
pestki dyni
jabłko
1/3 grahamki
sałaty, papryka, marchew, koperek
na wyjeździe:
kotlet z piersi kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych (panierkę zdarłam ukradkiem),
kapusta czerwona z jabłkiem, cebulą i olejem kujawskim

frytek nie ruszyłam, piwa też

wpadła też pepsi light, ale to już z powodu jelitówy - no i to zadziałało, brat czasem ma rację

no i mnóstwo wody

Czy jakoś nadrobić to dzisiaj? Bankowo wczoraj przekroczyłam tłuszcze i węgle, dziś mogłabym odpokutować, poczułabym się lżej na duszy (i żołądkowo też)...


Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-02-03 10:02:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak rezultatów odchudzania

Następny temat

Help!

WHEY premium