SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w :FAQ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 176311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 216
Mam pytanie ... Czy jeżeli byłem chory przed 3 dni i nie mogłem robić szóstki a jestem obecnie na etapie 11 dnia to musze zaczynać jąrobić od nowa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
Jestem na 19 dniu i zrobiłem dziś jedynie 2 serie, czy to znacząco przeszkadza w pomyślnym zakończeniu treningu. "6" jest bardzo nużąca, zastanawiam się czy nie zmienić treningu na jakiś wykorzystujący drążek, czy jest taka możliwość, co myślicie o tym pomyśle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
Ludzie, ciezki ten trening. Ja wczesniej unoszenie nog o 90 stopni lezac wykonywalem 4 serie po 50 powtorzen, a tutaj ledwo jedna serie zrobie, ocb??? Klopot w tym, ze zaladek strasznie mnie boli, wrecz go sciska jak wykonuje cwiczenie i przez ten bol nie jestem w stanie cwiczyc. Ten bol zaladka jest spowodowany slabymi miesniami brzucha??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Tu jest filmik instruktażowy, jak wykonywać ćwiczenia. Wiem, że jeden filmik juz był, ale ten jest inny :) I na tym filmiku w 5 ćwiczeniu koleś robi nożyce (czyli ma wyprostowane nogi), a nie rowerek. Wydaje mi się, że w taki sposób lepiej pracuja dolne mięśnie brzucha, na które czesto sie narzeka przy a6w.







Acha... I mi się wydaje, że w 1 ćw jedno powtórzenie to jedno ugięcie tułowia. Czyli w pierwszy dzień uginamy 3 razy lewą nogę i 3 razy prawą nogę. Bo przecież powtórzenia tyczą się mięśni brzucha, a uginanie nóg jest tylko dodatkiem do tego. Jakbyśmy uginali tułów 12x to wtedy byłaby mowa o 12 powtórzeniach. Powtórzenia mówią, ile razy mamy zrobić skłon, czyli ugiąć tułów (bo wtedy właśnie napinamy mięśnie brzucha), a nie ile razy mamy ugiąć nogę. Takie jest moje zdanie.

Live for nothing... or die for something.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
W 1 i 2 cwiczeniu uzywa sie rąk, a tu rece kolesia leza na ziemi.
masz tu linki:
http://img81.imageshack.us/my.php?image=6weidera23gp.jpg
https://www.sfd.pl/a6w_:FAQ-t270053.html

R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Nie używamy w 1 i 2 ćw rąk. Jest napisane, że możemy objąć dłońmi kolana, ale nie przytrzymujemy ich. I czy położymy ręce na kolana, czy na ziemi, to nie ma to większej różnicy. Poza tym trzymając ręce na ziemi masz pewność, że nie pomagasz sobie nimi, aby utrzymać nogę.

Live for nothing... or die for something.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo, mam parę pytań bo zacząłem robić A6W ... Jestem na 18 dniu i zrobił się obwód kaloryfera (czy pokratkuje się?) Tłuszczyk się spalił, staram się nie jeść słodyczy, mam wogóle 14 lat, nie jem po 18.00 i pytania ...:
- Czy po ukończeniu całego cyklu A6W będzie kaloryfer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Czyli jak wykonam w 1 dniu 6 razy cwiczenie pierwsze to potem zanim zaczne robic 6 razy cwiczenie drugie to moge odpoczac 30 sekund ? czy odrazu powinienem je robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3111
Zacząłem a6w, dziś drugi dzień.
I mam problem - przy ćwiczeniach boli mnie kręgosłup - gdzieś tak w dolnej części odcinka piersiowego - i ból ten narasta w miarę ćwiczenia. Wydaje mi się, że ćwiczenia wykonuję prawidłowo. Czy to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2368
a morze ktoś posłać linka do testu szustki wajdera jakie są rezultaty przed tym i po
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatynina?

Następny temat

pytanie....

WHEY premium