SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1720
Ale powiem wam chłopaki że jestem z siebie dumny ... ten bolący kark posmarowałem ben gayem i było ciężko kark bolał ale zrobiłem 9 dzień a6w

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
ja zrobiłem kiedyś chyba 30 dni A6W i mi się znudziło ;P Choć efekty nie powiem, jakieś były, jak na fakt że byłem wtedy upasiony, to nawet rzekłbym, że nieźle na mnie podziałało. Drugi raz bym tego nie powtórzył ;P
Dziś matura z matmy była, niestety skopałem :( Z rozszerzenia będzie jakoś 60%. Jutro fizyka, módlcie się za mnie, matura wprawdzie już zaliczona, ale każdy % się teraz przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Uwielbiam te wyliczenia maturzystów ile to procent nie będzie później przyjdziecie po wyniki to Wam japa opadnie.. (tylko ciekaw z jakiego powodu..)

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Co do a6w w poniedziałek kończę.

Mnie najbardziej podczas szóstki bolą napinacze powięzi szerokiej uda. Takie mięśnie na samej górze nóg po zewnętrznej stronie z przodu. No i kark w pierwszym i drugim ćwiczeniu a z brzuchem sobie jakoś radzę.

Co do efektów to powiem wam że są na prawdę świetne :) Myślę że jak wstawię fotki to zmobilizuję np. Mrówę do dalszego ćwiczenia weidera gdyby zamierzał zrezygnować :)

Dzisiaj mam 37 dzień i brzuch zajął mi 27 minut. Półminutowe przerwy pomiędzy seriami i pomiędzy niektórymi ćwiczeniami jeden lub dwa luźne wdechy powietrza bez ćwiczenia :) A ogólnie oddycham tak że przy podnoszeniu ciała i trzymania go w górze wydycham a podczas opuszczania wdycham powietrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
u mnie dzisiaj 7 dzień i też najbardziej bolą te mięśnie uda, co u Ciebie. Kark na razie nie, brzuch znośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Czytając ten temat odniosłem wrażenie, że jest o a6w... a to przecież spamik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
pospamować można o wszystkim

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
jasna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
ja spamuje o tym ze odniosłem wrażenie ze ten spamik to nie spamik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
https://www.sfd.pl/Szybki_posiłek_potreningowy_inaczej_-_ziemniaki+tuna-t498287.html

spamik
zerknijcie co wczoraj gotowałem
na posiłek potrenigowy
no i wpadajcie do kuchni czasem bo wiekszosc z was musi popracowac nad szybka i smaczną michą

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium