SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Na pierwszy raz Scorch/Dyma burn/animal cuts'y też mogą być, chociaż nie bardzo mi się podobają.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5101
Mini zestaw na redukcje:
Venom Hyperdrive 3.0 albo Scorch (przed scorch albo venomem bedzie zuzyte thyro z poprzedniej redukcji, wstarczy na jakis tydzien)
Clout albo XP
Nutrend - BCAA + L-Carnitin
moze byc takie zestawienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Nutrend - BCAA + L-Carnitin zamieniłbym na bCAA z Fitmax czy Olimp.
Stack bez znaczenia, skłaniałbym się nawet ku wolnej formie kreatyny.
Scorch, Venom - tu jest różnica, bo stawiasz "albo" pomiędzy lajtowym, a mocnym spalaczem. Napisz coś więcej o sobie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5101
staz na silowni jakies 1,5 roku, z "glowa" od jakiegos roku, bedzie to druga redukcja z dieta i suplami, trening obwodowy 4 razy w tygodniu po trenindu areoby. Co do spalacza to sklonilbym sie do Venoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
konkrety - jakie były spalacze, jak długo już redukujesz, jaki bf?
wiek?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5101
spalacze tse, thyro, redukcja byla raz w maju a od wrzesnia nastepna, bf jest *****sko duze 24,3% ;/ wiec jest co zbijac, wiek od jutra 23 sie zacznie;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
na taki bf nie trzeba spalaczy,
z nimi czy bez nich będzie lecieć tak samo.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Świat spalaczy zaczyna mnie zadziwiać. Jadłem Leviathany, Venomy, Scorche, Jet Fuele. Czułem się git. Zjadłem lajcikowego dyma burn, wywaliło bebechy. Wątroba napier****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1904
Witam , mam pytanie mam ergoleana amp2 i na pudełku jest napisane nie mieszać z innymi termogenikami a mam jeszcze trochę scorcha mogę łączyć tzn 2x dziennie amp a wieczorkiem jako ostatnia dawka 2 tabsy scorcha można tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Martainn chapnij HH, on dopiero ryje. O ile pamiętam Scorch też.



a po co aż tyle?
więcej nie znaczy lepiej.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium