SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
Damian Abramowicz
Pomiary 1 kwietnia 2017

Waga 94,5 kg
Pas 115 cm
Klata 100 cm
Udo 64 cm
Biceps 36 cm

Z wagą jest gorzej niż myślałem

To taki dowcip w tym dniu ?
A jak było przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
ojan
Damian Abramowicz
Pomiary 1 kwietnia 2017

Waga 94,5 kg
Pas 115 cm
Klata 100 cm
Udo 64 cm
Biceps 36 cm

Z wagą jest gorzej niż myślałem

To taki dowcip w tym dniu ?
A jak było przed?

To nie dowcip niestety.
Waga była już na poziomie 89kg a pas około100cm Reszty nie mierzyłem. W poniedziałek przeprowadzę dokładne pomiary ciała bo dzisiaj to tylko waga dokładnie reszta to się starałem ale nie mam miary takiej typowej do pomiaru obwodów ciała. Ale zakupiłem na Allegro w poniedziałek odbiorę okazało się że dwa bloki wcześniej gościu sprzedaję takie cuda jak na zdjęciu:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem po co takie cuda, zwykły centymetr krawiecki wystarczy.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
Tu masz ławkę, która powinna wystarczyć Ci i przyszłemu zięciowi
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24447-Lawka-ze-stojakami-MS-L104-Marbo-Sport.html?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=lowerfunnel


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-04-01 09:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ja p******ę. Przestań Waść kupować, tylko weź się do roboty, bo w takim tempie możesz nie mieć czasu żeby testament spisać. Z jednej strony waga przez trzy miesiące o 5kg do góry, z drugiej nadciśnienie, z trzeciej żona mówi "jedz bo się zmarnuje", a na koniec rady na temat treningu siłowego.
Primo, musisz pozbyć się balastu w postaci fatu, póki co nie potrzebny Ci żaden trening ze sztangami. Musisz nauczyć się poruszać, szybko poruszać. Tak żeby Ci to w krew weszło. Mięśni masz tyle co nastolatek, ale przy diecie (pisałeś coś o 2000 kcal), nie ma szans żebyś coś więcej zbudował. Masz duże problemy z metabolizmem, a trening jaki zaprezentowałeś na filmach, w żaden sposób tego metabolizmu nie poprawi.
Krótko mówiąc, musisz zap*****lać aż Ci będzie pot po jajach leciał, bo inaczej nic z tego nie będzie.
Gadanie do niczego nie prowadzi.
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Szajba, chyba nie tędy droga w tym przypadku :) Chłop musi zacząć ruszać ciężary, psychologicznie jest mu to potrzebne. Tylko zamiast na treningu, Autor koncentruje się na gadżetach :P :) Autorze, do roboty :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
no to ja mam POMYSLA
niech wali maxy 3 razy w tygodniu !!!!!!!!!!!!!!!!! moze to go zmotywuje ? pamietam jak dzis ze cieszylem jak dziecko jak siadlem z setka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie znam się na psychologii, ale mam pomysł na test sprawnościowy kwalifikujący do używania sztangi.
- 15 prawidłowych pompek
- 30 prawidłowych przysiadów
Bez przerwy pomiędzy ćwiczeniami
Tylko tyle i aż tyle
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Co prawda to prawda...jeśli działają pompki, to po co sztanga...jesli działają siady CC to po co dokładać..przestanie działać, czas na żelazo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
Szajba - czy Ty chcesz autora wykończyć? A następny post ajazego potwierdza, że poza tym to masz rację .
ajazy - znowu trafione w sedno. Poleca się treningi siłowe jako najkorzystniejsze dla przebudowy ciała.
KEBUL - też się cieszę gdy przysiadam z 100-tką . Na maksy to przyjdzie czas po 1-2 miesiącach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Ronin78

Następny temat

JarekSFD trenuje

WHEY premium