SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
a mnie to zaraz zamkna gdzies, jeszcze tydzien z hakiem i skonczy sie moja udreka bo oszaleje
ja pierdziu podziwiam wszystkie samotne matki trojki dzieci


Martucca witaj w klubie , ja musze pomalu ciac, juz raz probowalam za duzo i nie daje rady potem dzialac w ciagu dnia. Nie mam sily, zimno mi, trudno mi wyjsc z trojka uciekinierow na spacer, gotowac im 5xdziennie, jak sie dzien konczyl to juz lewitowalam a jeszcze robota domowa czekala

juz sobie zklepalam u meza wyjscie na 2dniowa impreze zaraz po przeprowadzce w ramach higieny psychicznej.

No i raczej wieksze ciecie zrobie jak juz maz bedzie w chacie, zeby miec zmiennika, wtedy tez bede mogla wieczorami biegac i powinno pojsc.

Ja w pierwszej ciazy wygladalam super, nie przytylam za wiele, sexi brzuszek no i kwitlam po prostu. W drugiej masakra, a o trzeciej wole nie mowic, jakis potwor czy niedzwiedz gryzli cala popuchnieta, palce jak serdelki, geba nalana, zero kondycji...

Camelladnie, ladnie , a jak jesz?

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 725
a ja podziwiam wogule matki z wiecej niz jednym dzieckiem.... moj szkrab zaczyna chodzic i juz nie daje rady....

a tak wogule to czytam wasz blog juz od kilku tygodni, indywidualne dzienniki tez sledze i podziwiam i tez sobie swoj zalozylam dziennik treningowy, zawsze to przeciez razniej w grupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
podziwiam determinacje i wytrwalosc, mam nadzieje ze mi nie zabraknie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
No ja nie mogę mówić, w ciąży wyglądałam ładnie jak na ciążę Ale sam ten stan średnio mi się kojarzy z atrakcyjnością. I zostałam zbesztana, że przecież z 15 kg nadwagi, cellulitem i rozstępami też można czuć się sexy. No nie wiem, ja bym chyba nie mogła. Może jestem beznadziejna, ale mam trochę inną wizję swojej osoby. Wiadomo, że wygląd to nie wszystko, ale z drugiej strony pogląd, że "zawsze można być fajnym" to nie w moim stylu. Wszystko na ten temat.

Nieistotna - jak jem - to się nie nadaje do publikacji Wszystko na co mam ochotę, a lubię jeść po polsku Ale ja już to wiele razy zaobserwowałam, że jak zaczynam jeść dużo i nie zastanawiam się nad tym, to chudnę. Może to mi metabolizm nakręca? No bo chyba tylko ja chudnę po świętach...Mówiąc szczerze nie bardzo mi się teraz chce zaprzątać sobie tym głowę. Ja w ogóle boję się diet, rygoru, nie chcę znowu dostać szajby. Zgadzam się z tym co pisze Obli, że i tak najważniejszy jest bilans. Jedząc cały czas mniej więcej równo po prostu stoję w miejscu i tyle.

Martucca - dyskusje na wszelkich forach na temat zdrowego żywienia generalnie grożą śmiercią lub kalectwem Szkoda czasu na walkę z utartymi poglądami. Tak jeśli chodzi o odchudzanie jak i o żywienie dzieci. Śmieszy mnie to całe szaleństwo pierwszego roku i dyskusja czy lepsze słoiczki czy warzywa z rynku i co jest zdrowsze. Potem i tak większość ludzi ląduje z dziećmi na obiadkach w centrach handlowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Martucca trening masz intensywny nie sadze by sie dalo cos z niego wiecej wycisnac, pogadaj z BL jak on to widzi pewnie drobne ciecie moze starczyc, ja bym standartowo zrobila 3 dni nizej i 1 wyzej i poszlo by do konca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli zrobie podsumowanie w niedziele/poniedzialek i zapytam BL, jak on to ciecie widzi

A teraz foty mojego tylka

Tak wyglada calosc:




A tak zblizenie





Mowie wam, nigdy nie mialam takiego zadu jak teraz

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-06-09 21:41:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no jest i dobrze, przynajmiej ladnie sie kształtuje, wcale nie widac by byl wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie tak bedzie dalej ksztaltowal, to niedlugo bede miec tyl jak tancerka samby

Obli a z innej beczki teraz. Popatrz na moje zebra na drugim zdjeciu (zaraz pod cyckami) i powiedz mi, czy da sie cos z tym zrobic? Jakos tak sylwetke uksztaltowac, zeby to lepiej wygladalo? Zawsze mialam taka dziwna klatke, mocno wysklepiona w dolnej czesci, a w ciazy juz sie rozjechala na amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no nie da sie wiele zrobic, zebra to zebra Mozesz kombinowac jak ja, po prostu pozniej dodac sobie troche miesni na barkach i plecach wtedy optycznie zmniejszy sie dolna czesc klatki, do tego nad prostymi brzucha popracowac, ale nie wiem czy akurat o to Tobie chodzi
Nie martw sie mi Camel dzis "przykomplementowala" i teraz zaliczam dola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładna dupeczka, nie narzekaj Ma być wypukła. Płaskie, proste i bezkształtne wygląda fatalnie. To co masz jest bardzo ładne. Ja nie wiem dlaczego kobiety zawsze widzą wszystko za duże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium