SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Chucherko .

Robiłem ten Twój przepis . Całkiem fajne .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No nie? drobniutak nasza Martucca, ciekawe jak na zywo wyglada bo ja jakos poruszam sie mentalnie wsrod kobiet mojego wzrostu i ciezko mi sobie wyobrazic wage ponizej 55kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka znowu drobniutka? Po prostu niska. I tlusta Aktualnych real photo nie ma, bo maz i znajomi maja bana na fotografowanie mnie do odwolania (czyt. do momentu, kiedy juz schudne)

Ale jedno mnie cieszy: zrzucilam juz prawie 16kg z dzieckiem 26 I mam nadzieje, ze na tym sie nie skonczy

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-12-07 23:09:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Właśnie, dałabyś jakieś foto plegara .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
hje, w koncu, powrot kolejnej mamuski

ale mi sie wszystko poodwlekalo, chcialam tak ladnie wskoczyc w dzienniczek od poczayku listopada a tu prosze juz Swieta. Martuccanie bedziesz juz sama w naszym dzienniku z placu boju, wszystkich pieknie witam.
U mnie panowal ostry zawrot glowy, moze tak s wkrocie - dwie przeprowadzki w krotkim czasie, dluugie wakacje, a od pazdziernika co rusz sie przyplatywaly jakies infekcje dizeciece, niby nic ale jak cala trojka zachoruje a i nas z mezem cos rozkladalo to jest co robic
w kazdym razie wrocilam i zabieram sie do roboty. Jak wygladam? Waga 70kg, chce zbic do 56. Byl juz moment gdzie wazylam 65 ale zostalo to zrobione nieelegancko chlebem i obcieciem kcal i duzym ruchem. Wszystko wrocilo jak zaczelam normalnie jesc.
Moj plan:

DIETA:
LC czyli wegli tyle ile potrzebuje mozg, bialka 1-1,5g/kg, reszta tluszcz, zapotrzebowanie 1300-1500 z uwagi na brak mozliwosci treningow na silowni, bede cwiczyc w domu, mam pilke, hantle i musze cos sklecic. Bieganie odpada, chore gardlo a juz zimno na dworze.
Bede myslec nad sensownym treningiem domowym.
pozdrawiam wszystkich cieplutko, jak milo w koncu wrocic

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

Witaj pracujaca kobieto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
hej Obli, wlasnie, jeszcze wrocilam do pracy na dokladke, na szczescie pracuje w niepelnym wymiarze

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieistotna

Jestes nareszcie

1300kcal??? Nie a malo? To juz chyba ponizej BMR

Obli Nie poszlam dzis na trening Nie bij, ale nie mialam sily. Chyba daly sie we znaki obciete kcal i duza ilosc aerobow W przyszlym tygodniu chyba troche wyluzuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
ale sie ciesze bedzie od razu razniej

musze miec takie kcal bo brak w moim planie prawdziwych treningow.
Mam zapasy na sobie musze sie przestawic na palenie tluszczu stad malo ww, a z bialkiem od dawna wiem, ze nie moge przesadzac - od razu wypryszcza mnie i zle sie czuje

proporcje ulozylam tak:

B 70g-80g/dz
W 80-100g/dz
T 60-70g/dz wliczajac w to oczywiscie co juz jest w miesie czy jajkach

Jestem po lekturach ksiazek nt diety paleo, b ciekawe i trafiajace do mnie, wiem juz po tym czasie, ze gluten wybitnie mi szkodzi, dlatego ww czerpie gl z owocow, warzyw, gryki i jagly, juz nawet unikam wedlin sklepowych czy pasztetow, skupiam sie na zdrowej zywnosci nieprzetworzonej. Od czasu do czasu ulegam slabosci do czekolady gorzkiej do diabelskie kawy

Martuccajak Twoj rozwoj naukowy? podziwiam Cie.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
marta, masz wybaczone, ale podwyzsz sobie kalorie i wracja na treningi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium