SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 534724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
no to głupio robisz bo za te każde pieniadze jakie ładujesz w suple powinienes kupić ryżu i piersi z kurczaka i wp*****lac a nie jeść. Uwierz ze ugotowanie piersi czy zesmazenie jej na patelni pokrojonej to jest 15 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
Lubię ćwiczyć,u nas w małej mieścinie są 2 siłownie, i to czynne od 15-20
jest kupa bydła i cały sprzęt zajęty,z racji tego ćwiczę u siebie.I Nie mam możliwości robić nóg,kiedyś robiłem przysiady,zająłem się techniką..
Ale jak nie mam stojaków to co ja mogę zrobić.A ubolewam cholernie nad swoimi chudymi nogami. Ojciec mówi biegaj,no kur.. biegaj,ja chcę przybrać na masie a nie ją jeszcze spalać.Mówi jeźdź rowerem,nie zrobię dobrych nóg ,jeżdżąc rowerem,no bez przesady.I takie to są buty.
Po prawie każdym treningu jem ryż,nie wiem czy to dobre rozwiązanie,co wy na to?

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
idz juz stad to nie temat od tego. Poczytaj o odzywianiu treningu w domowych warunkach masz odpowiednie działy a po twoim LPA nie widze zebys sie naczytał forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Slowian223 MR SFD JUNIOR
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14059
panalbin wiem, ze tak powinienem robić i od września właśnie zaczynam mase na diecie dopiętej na ile to tylko będzie możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2647
Szczypior
Na siedząco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Ja i mój seksi brzusio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1984
Smoku bardzo fajnie to wygląda .
Ps.Mam podobny gen do ciebie ;d
Pozdrowionka

Zmieniony przez - Nextus w dniu 2012-08-31 14:53:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ostatniej redukcji, 4 miesiące (12 cm ubyło z pasa, 13kg mniej), na ile % bf oceniacie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5350
czekam na opinie :)











Zmieniony przez - CipiS_91 w dniu 2012-09-02 15:12:11

CipiS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
Cipis bardzo fajnie ;)
Skeba BF oceniam na anoreksjazbuduj jakieś mieśnie bo Bf taki przy braku mieśni to nie wyczyn

Zmieniony przez - borocek w dniu 2012-09-02 15:37:33

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium