SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Zgadza sie ale w tym konkursie wiekszość musi obniżyc wage,wiec jest jak pisałem...:)

Mimo redukcji-wyniki maja nie wyzyłowane-nie ćwiczyli nigdy typowo na siłe...
Dlatego twierdzę,że beda duże postepy-szczególnie pod twoim okiem Wzorek...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
podczas redukcji nikłe szanse na wzrost siły
oczywiście piszemy o treningu bez wspomagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Wiadomo,ze bez....
Ale i tak bedzie duza poprawa...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ja mam tą przewagę nad innymi że u mnie jeszcze działa pamięć mięśniowa
w poprzednim cyklu leciałem z treningiem wg FBW 5x5 i z treningu na trening dokładałem coraz to większe ciężary, mimo tego że cały czas leciałem na ujemnym bilansie kalorycznym (dieta high carb)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Polecam pierwszy post,albo i cały wątek jak ktoś ma czas i chęci do czytania :)
https://www.sfd.pl/Mięśnie_brzucha-t22298.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
art raczej nie aktualny
brzucha nie powinniśmy katować codziennie
powtórzeń również nie trzeba robić po kilkadziesiąt
ta grupa mięśniowa również potrzebuje regeneracji
kluczowa jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Panie Marku tak sie konkurencji nie wykancza

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-22 09:05:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kapitan Wodka
Panie Marku tak sie konkurencji nie wykancza


Sorki :),nie zwróciłem uwagi że pierwszy post jest z przed 11 lat choć wątek ciągnie się do dziś więc może dalej jest coś ciekawego.
W sumie szukałem w gogle odpowiedzi czy mięśnie brzucha można ćwiczyć codziennie i właśnie coś takiego znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Tez szukalem kiedys, zwlaszcza sposobu jak je powiekszyc (nie tylko dorzezbic). Wychodzi na to, ze miesnie brzucha sa jak kazde inne - aby zwiekszyc mase cwiczymy z ciezarem, 1 - 2 w tyg., a do pokazania kraty jest dieta, czyli niski poziom tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
flex1976
kluczowa jest dieta

To się zgadza,mięśnie brzucha każdy ma wystarczy je odsłonić,znam zawodnika (nie osobiście) co niewiele na nie ćwiczy a na zawody ma super sześciopak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

WHEY premium