SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tak jak pisałem u Kuby w dzienniku,łykam tydzień BCAA i chyba na wyrost je przeceniłem nie czekając do końca tygodnia,tak samo zanim je zacząłem łykać byłem dziś już mocno wykończony po treningu,czyli ta niby "dobra regeneracja" to było tylko moje chciejstwo i efekt placebo w mojej psychice po zastosowaniu nowego środka.Dzisiaj plecy kiepsko na małych ciężarach i trochę na drążku i aż się boję o jutrzejszy trening klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ostatnio na brzuch mało trenuję,ale czuję jego pracę przy innych ćwiczeniach więc spoko o formę,waga też w normie delikatnie poniżej tej z 3 etapu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kurka to niesprawiedliwe :),m0nsterowi podbijają wątek do góry a mi nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Do początku lipca wypada jeszcze pociągnąć wątek :)
Dzisiaj na siłce triceps 3 gigant serie,dalej-w bieganiu chyba wytrwałem trochę więcej niż tydzień,jednak nie jestem wstanie polubić i zmuszać się na dłuższą metę do tego typu aktywności albo brak odpowiedniej motywacji bo w konkursie i tak nie jestem wstanie już więcej ugrać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
drazekm
Kurka to niesprawiedliwe :),m0nsterowi podbijają wątek do góry a mi nie :)

Reprezentujesz b.wysoki poziom i nikt nie ma odwagi wypisywać nie merytorycznych rzeczy!
Możesz ugrać zwycięstwo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
drazekm
Kurka to niesprawiedliwe :),m0nsterowi podbijają wątek do góry a mi nie :)

Reprezentujesz b.wysoki poziom i nikt nie ma odwagi wypisywać nie merytorycznych rzeczy!
Możesz ugrać zwycięstwo!

Janek stąpam twardo po ziemi i widzę punktację i ni w ząb nie ma możliwości na czołówkę w finale,za to wiem że mogę powalczyć z fotkami choć to też nie pewna sprawa bo konkurenci nie śpią :),szczególnie Rafał.
Ogólnie mogę napisać że jestem zadowolony z wyglądu który do tej pory uzyskałem,w siłowni i na plaży obserwują mnie z zazdrością i podziwem i miłych słów też nie szczędzą.
Co do prób siłowych jestem w dobrej formie i tu punktów nie stracę,a wręcz zyskam ale i tak to mi nie pomoże w końcowej punktacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
No bo z nazwy wydawać by się mogło, że liczy się tylko brzuch (i dla mnie dalej tak jest) ale od początku doszły jeszcze inne czynniki!
Regulamin jest przyjęty i trzeba to uznać! I wiem, że Ty go akceptujesz!
Jego wzbogacenie pozwala poznać jak wiele można zrobić gdy się bardzo chce.
drazekm - wystartowałeś z bardzo wysokiego pułapu (i nic nie "ściemniałeś" na początku) dlatego jest tak jak jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan

drazekm - wystartowałeś z bardzo wysokiego pułapu (i nic nie "ściemniałeś" na początku) dlatego jest tak jak jest!

Jak wcześniej już pisałem,swoją "kratę na lato" zacząłem już szlifować od końca listopada zeszłego roku gdzie oprócz treningów na siłce robiłem w domu 3x w tygodniu trening brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podbijam Ci temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
RafalRRRR
Podbijam Ci temat

Dzięki
Wczoraj po dłuższym leniuchowaniu "sześciopaka" w końcu się zmobilizowałem i go zrobiłem,dzisiaj plecki ćwiczyłem bez koszulki i taka śmieszna sytuacja jeden kolega mówi mi że z daleka wyglądam na 20-sto latka a za chwilę inny koleś ok 30-stki po przebraniu podchodzi aby się przywitać i mówi dzień dobry,hmm widocznie zobaczył moją twarz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

WHEY premium